Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
Prijateljska tekma... Komentator: Grega Sever.
08:45
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
10:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak in Tim Novak.
11:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
21:05
MLB... Komentator: Grega Sever.
00:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Belgijska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Ligue 2... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
10:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
11:15
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
11:30
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
13:30
Belgijska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
15:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
17:15
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:15
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Angleški ligaški pokal... Komentator: Uroš Puš.
22:45
Angleški ligaški pokal... Komentator: Grega Sever.
00:45
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
01:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak in Tim Novak.
02:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
03:30
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
05:00
Ligue 2... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:45
Češka liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:45
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
11:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
14:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
16:00
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
18:55
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
20:55
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
01:00
Prijateljska tekma... Komentator: Grega Sever.
03:00
Ligue 2... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Češka liga... Komentator: Primož Podsedenšek.