Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
2457. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Videospot dneva
10:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Folklorna skupina Maribor iz Argentine
19:00
Regionalne novice 2
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Aktualno: Splošna bolnišnica Celje
21:00
Regionalne novice 3
21:05
V pomlad v Smehom, 1. del
22:15
Iz oddaje dobro jutro
23:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Aktualno: Splošna bolnišnica Celje
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:00
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Obuti maček, risani film
19:20
Videospot dneva
19:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2458. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora: Ledno plezanje, Teranova smer
20:50
Koncert Big band orkestra z Vlatkom Stefanovskim
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
2458. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kmetijski razgledi
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (192),
18:20
Žogarija 15
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Kaj prinaša vajeniški zakon, ponovitev
21:00
Regionalne novice
21:05
Napovedujemo
21:10
Pop Corn, Neisha, Ina Shai
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila