Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Lokalne volitve 2018: Kako smo volili?
10:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Popotniške razglednice, Milje v srcu
19:00
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Ivo Stropnik- Drevo
19:05
Videospot dneva
19:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2616. VTV magazin, regionalni informativni program
20:25
Dotiki gora, Veliki vrh v Košuti
20:45
Vabimo k ogledu
20:50
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori, 1. del, ponovitev
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Boris A. Novak- Vrtoglavica
23:10
Videospot dneva
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2616. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 3
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Erwin K?stler
19:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Skrbimo za zdravje, O odvisnostih
21:15
Regionalne novice
21:30
POP CORN, Siddharta, Eva Boto, Lumberjack
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Erwin K?stler
23:55
Videospot dneva
00:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:20
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Skrbimo za zdravje, O odvisnostih
11:05
POP CORN, Siddharta, Eva Boto, Lumberjack
12:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2616. VTV magazin, regionalni informativni program
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Dobre vile
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Gustav Šilih- Nekoč je bilo jezero 1
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
NAJ VIŽA, Ans. Akordi, Ans. Zadetek
21:15
Regionalne novice
21:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Gustav Šilih- Nekoč je bilo jezero 1
22:55
Videospot dneva
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Videostrani, obvestila