Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
TV Shopping
07:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
09:15
TV Shopping
09:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
11:30
TV Shopping
12:00
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
14:00
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
14:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
15:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
16:55
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
18:55
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
22:45
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:30
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
01:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:05
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
TV Shopping
07:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
09:15
TV Shopping
09:45
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
11:30
TV Shopping
12:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
13:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
15:00
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
17:00
NHL... Komentator: Luka Cotič.
18:55
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Francoska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
22:55
Brazilska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
06:45
TV Shopping
07:15
Brazilska liga... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
TV Shopping
09:45
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
11:30
TV Shopping
12:00
Kvalifikacije za EP 2019... Komentator: Robert Kukovica.
13:45
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
14:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
16:00
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
18:00
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
20:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
21:45
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
22:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
00:30
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
00:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Češka liga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.