Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Aktualno
11:05
Pop Corn: Pop design
12:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:00
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Kvintet Dori, Ans. Šepet
21:15
Regionalne novice 3
21:20
Strokovnjak svetuje:Razvoj kadrov
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Strokovnjak svetuje:Razvoj kadrov
10:35
Naj viža, , Kvintet Dori, Ans. Šepet
11:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:15
Videospot dneva
12:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:45
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Otroški parlament
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Še enkrat, Camille, komedija
23:00
Iz oddaje Dobro jutro
00:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Otroški parlament 2017
09:40
Ustvarjalne iskrice (197), Pomladna dekoracija
09:50
Napovedujemo
09:55
Videospot dneva
10:00
Popotniške razglednice, Grčija
11:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:30
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Napovedujemo
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2469. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Iz arhiva VTV: 50 zvezd za otroke, 2. del
21:20
Jutranji pogovori
22:50
Aktualno: Gozdovi in energija
23:50
Bonton in obdarovanje
00:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:25
****PONOVITEV ODDAJ TEDENSKEGA SPOREDA
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Otroški parlament 2017
09:40
2468. VTV magazin, regionalni informativni program
10:00
Kultura, informativna oddaja
10:05
Strokovnjak svetuje:Razvoj kadrov
10:35
2469. VTV magazin, regionalni informativni program
10:55
Kultura, informativna oddaja
11:00
Poslanska pisarna: Jelka Godec, poslanka SDS v DR RS
12:00
Dotiki gora, Limbarska gora
12:20
Še pomnite, prijatelji – 3. del
13:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
14:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
14:40
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (196), Darilo za mamico
18:20
Nanovo, Dijaška odprava na svetovno prvenstvo v robotiki
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Kvintet Dori, Ans. Šepet
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn: Pop design, Žiga Rustja
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:20
Videostrani, obvestila