Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Zeleno srce, dokumentarni film
09:30
Tri in ena je dva, mladinski film
09:40
Gorenjska poročila, 5318. informativna oddaja
10:00
Večer z dr. Rosvito Pesek v tržiški knjižnici, pogovorna oddaja
11:05
Folklorni koncert KUD Zasavje, posnetek
12:30
Videostrani
14:55
Etnofestival Hrastnik 2016, 2. del glasbene prireditve
16:15
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:30
Potep po Ljubljani: Križanke, 4. del izobraževalne serije
17:00
Skrbimo za zdravje: Avtizem, izobraževalna oddaja
18:00
Podelitev priznanj najboljšim in najbolj obetavnim športnikom Tržiča 2017, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5319. informativna oddaja
19:00
Festival čokolade v Radovljici 2016, reportaža
19:30
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dorovi pogovori: Mitja Čander, pogovorna oddaja
20:50
Gimnazija Franceta Prešerna Kranj, predstavitvena oddaja
21:00
Turistični AS-i, 4. oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5319. informativna oddaja
22:00
Gregorjevo v Tržiču 2017, reportaža
22:25
Projekt Slovenija ima srce, reportaža
22:35
Pogled: Dušica Kunaver, pogovorna oddaja
23:25
Monitor TV, oddaja o računalništvu
23:40
Gorenjska poročila, 5319. informativna oddaja
00:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
01:15
Osrednja proslava občine Naklo ob slovenskem prazniku kulture 2017, posnetek
02:25
Videostrani
09:00
Potep po Ljubljani: Križanke, 4. del izobraževalne serije
09:25
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5319. informativna oddaja
10:00
Pogled: Dušica Kunaver, pogovorna oddaja
10:55
Osrednja proslava občine Naklo ob slovenskem prazniku kulture 2017, posnetek
12:05
Videostrani
15:05
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
16:15
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:30
Mednarodni dnevi mineralov, fosilov in okolja v Tržiču 2016, reportaža
16:55
Sreda v sredo: Štefan Sobočan, pogovorna oddaja
17:55
Gimnazija Franceta Prešerna Kranj, predstavitvena oddaja
18:05
Turistični AS-i, 4. oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5320. informativna oddaja
19:00
Gregorjevo v Tržiču 2017, reportaža
19:20
Slovesnost ob 40-letnici društva za cerebralno paralizo Sonček v Kranju, reportaža
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Top music, glasbena oddaja
21:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
21:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
21:40
Gorenjska poročila, 5320. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov na Pokljuki 2017, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5320. informativna oddaja
00:00
Med nami: Janez Razpotnik, pogovorna oddaja
01:10
Ujemi sanje!, razvedrilna oddaja
02:35
Videostrani
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek otroške prireditve
08:40
Ptičja ohcet, otroška predstava
09:10
Skupaj lažje rastemo: Dežela Petra Klepca, 4. del otroške serije
09:45
Gorenjska poročila, 5320. informativna oddaja
10:05
Za vas z dogodkov – marec 2017, družabni magazin
11:05
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Mile Korun, pogovorna oddaja
12:15
Koncert Gyass banda in Svetlane Makarovič v Kranju, 1. del prireditve
13:15
Knapovske zgodbe: Dr. Janez Žlak, pogovorna oddaja
14:10
Folklorni koncert KUD Zasavje, posnetek
15:35
Predstavitev razvojne agencije Gorenjske - BSC Kranj, pogovorna oddaja
16:00
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Zgodovina najboljših dosežkov slovenskih gluhih športnikov, reportaža
16:10
Na URI Soča bodo rehabilitacije še uspešnejše, reportaža
16:15
Državno prvenstvo gluhih v badmintonu, reportaža
16:20
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
16:25
Mozaik kulture: Spoznajte pesnico Zvezdano Majhen, dokumentarna oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Gimnazija Franceta Prešerna Kranj, predstavitvena oddaja
18:20
Projekt Slovenija ima srce, reportaža
18:30
Ustvarjalne minute: Roža mamina, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5320. informativna oddaja
19:00
Vid Šteh & dežurna sitnoba, 1. del satirične oddaje
19:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
19:35
Dramski festival Gimnazije Jesenice, reportaža
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Gregorjevo v Tržiču 2017, reportaža
21:50
Gorenjska poročila, 5320. informativna oddaja
22:10
Odprtje novega Mercatorjevega supermarketa na Bledu, reportaža
22:20
Veter nosi pesem mojo: Čudežni dečki, glasbena oddaja
23:20
Podelitev priznanj najboljšim in najbolj obetavnim športnikom Tržiča 2017, reportaža
23:45
Gorenjska poročila, 5320. informativna oddaja
00:05
V Državnem zboru se dogaja: Jožef Horvat in Jelena Jerin, pogovorna oddaja
01:15
Top music, glasbena oddaja
02:15
Videostrani