Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Sacred and secular music by Buxtehude with Vox Luminis and Ensemble Masques
09:50
Christian Lauba: Broadway Suite
11:05
InterMezzo
12:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
13:00
Lisa Simone - Jazz in Marciac
14:00
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
14:55
InterMezzo
16:30
Macbeth by Verdi - Opéra royal de Wallonie-Liege
19:15
InterMezzo
20:30
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
22:00
L'Orchestre de Chambre de Lausanne and Joshua Weilerstein: Rouse, Beethoven, Schoenberg
23:30
Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar (New York)
00:30
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
01:20
Con Brio - Jazz a Vienne
02:45
Michel Portal 'Minneapolis' - Sons d'Hiver
03:40
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Fata Morgana by Béatrice Massin, Compagnie Fetes Galantes
09:25
Mass B choreography by Béatrice Massin
10:30
InterMezzo
12:30
The Magic Flute by Mozart at La Monnaie
15:15
InterMezzo
16:30
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
18:05
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
19:10
InterMezzo
20:30
Philippe Herreweghe conducts Bach at the Concertgebouw Brugge
22:40
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
23:30
Frank Lacy Quartet at Zinc Bar (New York)
00:30
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
01:05
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
01:55
Norma Winstone - EFG London Jazz Festival
02:55
Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz and Dan Berglund - EFG London Jazz Festival
04:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Le Nozze di Figaro by Mozart
11:05
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi Theater
14:10
From the Capitole to the Bolshoi
14:25
Dracula by Pierre Henry, Ensemble Le Balcon
15:30
InterMezzo
16:30
Don Giovanni by Mozart at Teatro La Fenice
19:30
InterMezzo
20:30
The Great Fugue, choreography by Lucinda Childs, Opéra de Lyon ballet
21:50
David Parsons Dance Company - Teatro Malibran, La Fenice
23:30
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
00:15
Lisa Simone - Jazz in Marciac
01:15
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
02:15
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
03:15
Bennie Maupin Quartet - Roma Jazz Festival
04:10
InterMezzo