Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
07:45
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:45
Plezanje: Han Gang Championship, pon.
09:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:15
Nogomet: King S Road, pon.
10:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:30
World Endurance Championships.
16:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
16:30
Nogomet
16:45
Nogomet
17:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
18:00
OI: Dežele legend, pon.
18:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
19:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:00
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
22:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
23:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
23:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
00:10
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
01:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
03:00
World Endurance Championships.
07:30
Women's Final.
08:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
09:00
Nogomet: King S Road, pon.
09:15
Nogomet: King S Road, pon.
09:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
16:00
Nogomet
16:15
Nogomet
16:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
17:00
OI: Dežele legend, pon.
17:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
18:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:30
Sabljanje: EP Novi Sad, RS, pon.
23:30
Plezanje: Han Gang Championship, pon.
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: King S Road, pon.
01:30
Nogomet: King S Road, pon.
01:45
Nogomet: King S Road, pon.
02:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
08:45
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
09:30
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
12:00
OI: Hall Of Fame Top 10 Gymnast, pon.
13:00
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
13:30
Nogomet
14:00
OI: Legends Live On, pon.
14:30
OI: Legends Live On, pon.
15:00
World Endurance Championships.
16:00
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
16:30
Nogomet: Nogomet Greatest, pon.
17:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
19:00
Supersport: SP Brno, Czech Republic, pon.
22:30
Nogomet
22:55
Novice: Eurosport 2 News, pon.
23:00
Day 17: Philadelphia Union (USA) - Vancouver Whitecaps (Canada).
01:10
Novice: Eurosport 2 News, pon.