Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2672. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jesen življenja: Ivo Kompan in zbirka pisalnih strojev
10:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
20:30
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Veseli Dolenjci
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
10:45
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2673. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Revija zmagovalcev festivalov narodnozabavne glasbe Vinska Gora 2019 - 1. del
21:55
Dotiki gora: Everest 1979
22:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:35
Videospot dneva
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2673. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 3
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:05
Regionalne novice
21:10
POP CORN, Ksenija Šašek, Danijela Burjan, Tequila
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program