Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Ou chaque souffle danse dans nos mémoires by Thomas Lebrun
08:40
Lied Ballet by Thomas Lebrun - Maison de la Danse of Lyon
09:55
Thomas Lebrun 'Lied Ballet'
10:25
Avant toutes disparitions - Thomas Lebrun
11:55
InterMezzo
12:30
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
15:30
InterMezzo
16:30
John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
18:05
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
19:35
InterMezzo
20:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
22:25
Lionel Bringuier conducts the Alma Chamber Orchestra: Beethoven, Saint-Saëns, Mendelssohn
23:35
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
00:40
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
01:35
Oslo Jazz Festival Orchestra
02:35
John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
03:40
Quincy Jones - 1961
04:05
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
05:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
10:40
The London Symphony Orchestra and Antonio Pappano: Sibelius, Bernstein, Nielsen
12:10
InterMezzo
12:30
The Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
13:45
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
15:45
InterMezzo
16:30
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
19:20
InterMezzo
20:30
Introduction a L'histoire de Manon par Aurélie Dupont
20:45
Manon's story by K. MacMillan, Palais Garnier, Paris
22:55
InterMezzo
23:30
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
00:30
Becca Stevens - Moods
01:30
Django Bates' Beloved - Oslo Jazz Festival
02:30
David Murray Infinity Quartet feat. Saul Williams - Banlieues Bleues
03:30
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
10:00
The 14th July Concert with the Orchestre National de France and François-Xavier Roth
11:45
InterMezzo
12:30
Lionel Bringuier conducts the Alma Chamber Orchestra: Beethoven, Saint-Saëns, Mendelssohn
13:45
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
14:00
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera & Ballet, Kazan
16:30
Becca Stevens - Moods
17:30
Jamie Cullum - Lotos Jazz festival
18:50
Lucky Peterson, tribute to Jimmy Smith - Banlieues Bleues
19:45
InterMezzo
20:30
Aquagranda by Filippo Perocco, Teatro La Fenice
21:50
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
23:35
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
00:30
Jason Moran 'Bandwagon' - Moods
01:25
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
02:25
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
03:45
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
04:50
InterMezzo