Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Pogovor z županom MO Velenje Bojanom Kontičem
10:35
Družina Hlebanja, dokumentarni film o družini iz Sao Paola v Braziliji
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Strokovnjak svetuje: Delovno pravo
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jaz sem najmočnejši, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2493. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora, Vajnež
20:50
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:20
Jesen življenja: 20 let srebrnih tenisačev Velenje
21:45
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2493. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
11:00
Jesen življenja, 20 let srebrnih tenisačev Velenje
11:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:15
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pogovor z županom MO Velenje Bojanom Kontičem
17:25
Napovedujemo
17:30
Videostrani, obvestila
18:00
Ustvarjalne iskrice (209), Pohajkovalka iz majice
18:20
Žogarija (7)
18:50
Regionalne novice
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop Corn
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Aktualno
11:05
Pop Corn
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2492. VTV magazin, regionalni informativni program
17:20
Kultura, informativna oddaja
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:25
Regionalne novice
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža
21:15
Regionalne novice
21:20
Strokovnjak svetuje
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:20
Videostrani, obvestila