Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
2464. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Aktalno
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:10
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (196), Darilo za mamico
18:20
Cesarjeva nova oblačila, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:45
Regionalne novice
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:05
Napovedujemo
21:10
Pop Corn: Flora & Paris, Noctiferia
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Aktualno
11:05
Pop Corn: Flora & Paris, Noctiferia
12:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:00
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo
18:25
Regionalne novice 2
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Skupina Gadi, Ans. Vžig
21:15
Regionalne novice 3
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Naj viža, Skupina Gadi, Ans. Vžig
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:20
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Mladi raziskovalci OŠ Mihe Pintarja Toleda Velenje
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Ašrami v Indiji
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Nanga Parbat, avanturistični film
22:50
Videospot dneva
22:55
Iz oddaje Dobro jutro
23:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:20
Videostrani, obvestila