Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
2447. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Videospot dneva
10:35
Na obisku … pri Francu Žerdonerju
11:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:05
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Mura Raba TV
18:30
Regionalne novice 2
18:35
Družina Hlebanja, dokumentarni film
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Župan z vami: Janko Kos, župan Občine Žalec
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Po Slakovi poti, koncert ans. Spev
22:15
Iz oddaje dobro jutro
23:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Župan z vami: Janko Kos, župan Občine Žalec
11:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:35
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogica nogica, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Videospot dneva
18:40
S kolesom v preteklost
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2448. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Migaj raje z nami
21:00
Nikomur ne povej, film
23:05
Iz oddaje Dobro jutro
00:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:35
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - dotiki gora - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
2448. VTV magazin, regionalni informativni program
10:20
Kultura, informativna oddaja
10:25
Migaj raje z nami
10:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:20
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (187)
18:20
Žogarija
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje
21:05
Regionalne novice 3
21:10
Pop Corn
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila