Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Fudbal (Tavankut): Srbija - Hrvatska
08:15
Odbojka - Liga nacija (M): China - Serbia
09:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Spain - Iran, v živo
10:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Puerto Rico - Ukraine, v živo
10:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Russia - Mongolia, v živo
11:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Iran - Mongolia, v živo
11:45
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Czech R. - Spain, v živo
12:10
NBA Action
12:35
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
12:55
Srbija je na prethodnim prvenstvima bila dominatnna, ali baš zato, svi žele da savladaju „orlove“. Da li će Bulut i družina uspeti da odbrane titulu?
13:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Estonia - Puerto Rico, v živo
13:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Ukraine - Russia, v živo
14:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Czech R. - Romania, v živo
14:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Estonia - Mongolia, v živo
15:15
Euroleague Special: The Journey (8/8)
15:45
Na današnji dan
16:00
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Turkmenistan - China, v živo
16:25
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Australia - Brazil, v živo
16:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Hungary - Latvia, v živo
17:20
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Holland - Turkmenistan, v živo
17:55
I dame mogu da skaču. Ne zaboravimo da će i one debitovati na Olimpijskim igrama sledeće godine, tako da se ovo može smatrati kao generalna proba pred taj turnir.
18:20
Fast Zone
18:50
SK Mix
19:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Poland - Australia, v živo
19:30
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Holland - Hungary, v živo
20:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Brazil - Japan, v živo
20:30
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): China - Latvia, v živo
20:55
Basket 3x3 SP (Amsterdam) - Shoot-Out, v živo
21:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Poland - Latvia, v živo
21:30
NBA Weekly: Wade & Garnett Interview (1/2)
22:00
Odbojka - Liga nacija (Ž): China - Germany
23:45
Fudbal Gold Cup: Jamaica - Honduras
01:30
Odbojka - Liga nacija (Ž): Bulgaria - Serbia
03:00
ATP 500 Queens + Halle & WTA Premier Birmingham
06:30
Fudbal Gold Cup: USA - Guyana
08:15
Odbojka - Liga nacija (Ž): Russia - USA
09:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): New Zealand - Indonesia, v živo
10:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): France - Lithuania, v živo
10:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Slovenia - China, v živo
11:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Indonesia - Russia, v živo
11:45
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Italy - New Zealand, v živo
12:10
Na današnji dan
12:25
Car Fashion
12:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Russia - Ukraine, v živo
13:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Qatar - France, v živo
13:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Lithuania - Slovenia, v živo
14:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Italy - Ukraine, v živo
14:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Qatar - China, v živo
15:15
Na današnji dan
15:25
NBA Weekly: Wade & Garnett Interview (1/2)
16:00
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Turkey - South Korea, v živo
16:25
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Australia - Andorra, v živo
16:50
Ekstremni svet sporta
17:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): South Korea - Holland, v živo
17:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): France - Japan, v živo
18:20
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
18:35
F1 - GP Confidential
19:05
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Switzerland - Australia, v živo
19:30
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Holland - Serbia, v živo
20:05
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Andorra - France, v živo
20:30
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Turkey - USA, v živo
20:55
Basket 3x3 SP (Amsterdam) - Shoot-Out, v živo
21:05
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Switzerland - Japan, v živo
21:30
ATP Uncovered
22:00
WTA All Access
22:30
Pregled 32nd Kitzbuhel Alpine Rally
22:45
Odbojka - Liga nacija (Ž): Holland - USA
00:15
Fudbal Gold Cup: Panama - Trinidad & Tobago
02:00
Odbojka - Liga nacija (Ž): Italy - Turkey
03:30
ATP 500 Queens + Halle & WTA Premier Birmingham
06:30
Fudbal Gold Cup: Mexico - Canada
08:15
Odbojka - Liga nacija (Ž): Serbia - Germany
09:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Romania - Spain, v živo
10:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Mongolia - Puerto Rico, v živo
10:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Ukraine - Estonia, v živo
11:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Mongolia - Czech R., v živo
11:45
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Romania - Iran, v živo
12:10
Pregled 32nd Kitzbuhel Alpine Rally
12:25
WTA All Access
12:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Spain - Mongolia, v živo
13:20
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Russia - Estonia, v živo
13:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Mongolia - Ukraine, v živo
14:15
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Iran - Czech R., v živo
14:50
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Puerto Rico - Russia, v živo
15:15
F1 - GP Confidential
15:45
SK moments & Zlatni momenti YU sporta
16:00
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Latvia - Turkmenistan, v živo
16:25
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Latvia - Australia, v živo
16:55
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Hungary - China, v živo
17:20
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Latvia - Holland, v živo
17:55
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Brazil - Poland, v živo
18:20
Track & Field
18:50
Na današnji dan
19:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Australia - Japan, v živo
19:30
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): China - Holland, v živo
20:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Latvia - Brazil, v živo
20:30
Basket 3x3 (Ž) SP (Amsterdam): Turkmenistan - Hungary, v živo
20:55
Basket 3x3 SP (Amsterdam) - Shoot-Out, v živo
21:05
Basket 3x3 (M) SP (Amsterdam): Japan - Poland, v živo
21:30
Mobil 1 the Grid
22:00
Fast Zone
22:30
In Cycle
23:00
Premier League magazin Special: PL 100 - Ian Wright
23:30
Ekstremni svet sporta
00:00
Pregled Jedrenje Svetski kup: Marseille
00:55
Odbojka - Liga nacija (Ž): China - Serbia
02:30
ATP 500 Queens + Halle & WTA Premier Birmingham - 1/8 Finala