Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Pogledi svetniške skupine SDS na dogajanje v MO Velenje
10:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Napovedujemo
18:00
Peter Klepec, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2566. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora
20:50
Aktualno: Ukinitev sofinanciranja nekaterih tekmovanj iz znanja za mlade?
21:15
Vabimo k ogledu
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:20
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2566. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Aktualno: Ukinitev sofinanciranja nekaterih tekmovanj iz znanja za mlade?
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pogledi svetniške skupine SDS na dogajanje v MO Velenje
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (239)
18:15
Bi se gnetli na tej metli? gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Regionalne novice
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop corn, Kevin Koradin, Hamo, Neža Pančur, Nessy
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:00
Skrbimo za zdravje
11:00
Pop corn, Kevin Koradin, Hamo, Neža Pančur Nessy
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2565. VTV magazin, regionalni informativni program
17:15
Kultura, informativna oddaja
17:20
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, ans. Vagabundi
21:15
Regionalne novice
21:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:50
Iz oddaje Dobro jutro
22:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:15
Videostrani, obvestila