Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Parada učenja v Kranju 2017, reportaža
09:50
Poletne spominčice: Srečanje treh dežel na Tromeji 2016, reportaža
10:05
Pogled: Goran Ajtič o Angliji, pogovorna oddaja
10:55
Plesna revija zasavskih glasbenih šol 2017, posnetek
12:25
Videostrani
14:50
Županov tek okrog Brda 2017, reportaža
15:15
Med notami: Sergej Čas, glasbena oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Rak na črevesju, izobraževalna oddaja
18:00
70 let PGD Jože Starič Golnik, reportaža
18:40
Poletne spominčice: Odprtje prenovljenega vrtca v Čirčah, reportaža
18:50
Dan odprtih vrat MBO Mala Mežakla, reportaža
19:00
Spomin na misijonarja Janka Slabeta, reportaža
19:30
Finale tekmovanja Tuševa kuharska zvezda 2017, reportaža
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dorovi pogovori: Andrej Kuhar, pogovorna oddaja
21:00
Turistični AS-i, oddaja o turizmu
21:35
Poletne spominčice: Šuštarska nedelja v Tržiču 2016, reportaža
22:00
Čudesa Kitajske, 2. del potopisne oddaje
22:20
80 let prevajalke in igralke Alenke Bole Vrabec, pogovorna oddaja
22:35
Veter nosi pesem mojo: Čudežni dečki, glasbena oddaja
23:40
Poletne spominčice: Spominski dan občine Jesenice 2016, reportaža
00:10
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
01:35
Mednarodni dnevi mineralov, fosilov in okolja v Tržiču 2017, reportaža
02:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Finale tekmovanja Tuševa kuharska zvezda 2017, reportaža
09:40
Poletne spominčice: Odprtje prenovljenega vrtca v Čirčah, reportaža
09:50
Dan odprtih vrat MBO Mala Mežakla, reportaža
10:00
Večer z dr. Rosvito Pesek v tržiški knjižnici, pogovorna oddaja
11:00
Veter nosi pesem mojo: Čudežni dečki, glasbena oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Dorovi pogovori: Andrej Kuhar, pogovorna oddaja
14:55
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sreda v sredo: Tone Krkovič, pogovorna oddaja
18:00
Turistični AS-i, oddaja o turizmu
18:35
Poletne spominčice: Odkritje spominskega obeležja HE Savica v Ukancu, reportaža
18:45
Odprtje vadbenega parka za seniorje v Tržiču, reportaža
19:00
Čudesa Kitajske, 2. del potopisne oddaje
19:20
80 let prevajalke in igralke Alenke Bole Vrabec, pogovorna oddaja
19:35
Čira čara, otroška oddaja
19:40
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Top music, glasbena oddaja
21:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
21:30
Iz sveta tišine: Državno prvenstvo v orientacijskem teku, reportaža
21:45
Poletne spominčice: Mavrica pevskih talentov na Jesenicah 2016, reportaža
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Med notami: Lado Leskovar, glasbena oddaja
23:45
Poletne spominčice: Korakov Dehteči bazar 2016, reportaža
00:05
Iz medijev za medije: Boris Cipot, pogovorna oddaja
00:55
Ujemi sanje!, zabavno-glasbena oddaja
02:25
Videostrani
08:00
Čopkovi zakladi, 3. del otroške predstave
08:45
Blejski zlati mikrofonček, 2. del glasbene prireditve
09:20
Občina Dobrepolje v pričakovanju novega vrtca, reportaža
09:45
Poletne spominčice: Mavrica pevskih talentov na Jesenicah 2016, reportaža
10:00
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Bojana Fornazarič in Matej Pajntar, pogovorna oddaja
11:00
Glasbeni večer na Otoku, koncert Pihalnega orkestra Kostanjevica na Krki
12:30
Knapovske zgodbe: Irina Pintar in Vesna Baloh, pogovorna oddaja
13:20
Na pomoč!, komedija v treh dejanjih
15:00
Kasaške dirke po Sloveniji: Krim, 10. oddaja
16:00
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Hitra evakuacija ti reši življenje, svetovalna oddaja
16:05
Kaj prinaša novi zakon o športu?, izobraževalna oddaja
16:10
Državno prvenstvo v orientacijskem teku, reportaža
16:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
16:30
Mozaik kulture: Črt Kanoni o svoji novi knjigi, dokumentarna oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Ekonagajivček: Zdrava prehrana, otroška oddaja
18:20
Ustvarjalne minute: Medo, otroška oddaja
18:35
Poletne spominčice: Festival medkulturne kulinarike na Jesenicah 2016, reportaža
19:00
Slovesnost ob dnevu državnosti in policije v Tržiču, reportaža
19:30
Medobčinski otroški parlament v Kranju 2017, reportaža
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:35
Poletne spominčice: Celodnevni izlet mladih na planšarijo Dolga njiva, reportaža
21:40
Srečanje mest na Venerini poti v Radovljici 2016, reportaža
22:00
70 let PGD Jože Starič Golnik, reportaža
22:35
Za vas z dogodkov – julij 2017, družabni magazin
23:40
Poletne spominčice: Ples EU brez meja na Starem Ljubelju 2016, reportaža
00:00
Knapovske zgodbe: Aleš in Ivan Berger, pogovorna oddaja
01:05
Top music, glasbena oddaja
02:05
Videostrani