Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2714. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Brina Sinur, harfa
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
POSLANSKA PISARNA
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Vera in Originali, ansambel Biseri
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Brina Sinur, harfa
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
POSLANSKA PISARNA
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maruška in Branko Dobrovoljski
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2715. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Himalaja - Langtang
20:50
Mestna občina Velenje v letu 2019
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maruška in Branko Dobrovoljski
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:10
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2715. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Mestna občina Velenje v letu 2019
11:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 12, Beograd, finale regije 2/2
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Neža Avberšek, Ula Avrelija Gams
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Bojan Šrot, župan Mestne občine Celje
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Društvo mrtvih pesnikov, Žiga Jan
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Neža Avberšek, Ula Avrelija Gams
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program