Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:31
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
07:13
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev conducts the Chaliapin Gala in Kazan
10:45
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
12:18
InterMezzo
12:30
Leonard Slatkin and the Orchestre National de Lyon: Copland, Gershwin, Berlioz
14:11
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mantovani, Prokofiev, Ravel
15:52
InterMezzo
16:30
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
18:08
Bach in Italy: Concerto Köln in Malta
19:34
InterMezzo
20:15
Iván Fischer and the Royal Concertgebouw Orchestra: Rossini, Mozart, Haydn
22:16
La Ritirata and Josetxu Obregón in Granada: Il Spiritillo Brando
23:30
Charlie Parker / Bird with strings revisited - Philharmonie de Paris
01:04
Bojan Z & Julien Lourau - Jazz sous les pommiers
01:54
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
03:16
Eric Serra - Club Nubia
04:42
Ahmad Jamal in Paris
06:15
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
06:42
InterMezzo
08:30
Sophie Alour, Exil(s) - Jazz sous les pommiers
09:34
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
10:04
Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
11:30
InterMezzo
12:30
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera & Ballet, Kazan
14:23
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
16:12
InterMezzo
16:30
The Escapist (Le Reveur) - Alexander Ekman
18:00
A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
19:38
InterMezzo
20:30
Michael Wollny - Live at Jazzdor
21:20
Michael Wollny, Vincent Peirani, Emile Parisien, Andreas Schaerer - EFG London Jazz Festival
22:30
Emile Parisien celebrates the 40 years of Europajazz
23:30
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
00:34
An evening with Avishai Cohen - Philharmonie de Paris
02:00
Ahmad Jamal in Paris
03:35
Ibrahim Maalouf - Philharmonie de Paris
04:55
Jazz legends - Quintette Jaspar & René Thomas
05:30
Jon Batiste and Stay Human - Istanbul Jazz Festival
06:30
InterMezzo
07:09
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Azagra, Beethoven, Bartok
08:30
L'Incoronazione di Poppea by Monteverdi at the Salzburg Festival
11:50
InterMezzo
12:30
Swan Lake, choreography by Graeme Murphy - Australian Ballet
14:43
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
15:37
InterMezzo
16:30
Boris Giltburg plays Russian Masters of the Piano
18:11
Sabine Devieilhe and Les Siecles - Philharmonie de Paris
19:44
InterMezzo
20:30
The masterpieces of Russian opera by Tugan Sokhiev: Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich
20:35
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra national de Paris
23:22
InterMezzo
23:30
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
00:30
Antonin Tri-Hoang - Ornette - Apparitions - Banlieues Bleues
01:30
Sidney Bechet, Dizzy Gillespie, Stan Getz... Jazz Festival De Cannes 1958 - Jazz Archive
02:25
Andrew McCormack, solo - Bimhuis (Amsterdam)
03:07
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
04:10
Jon Batiste and Stay Human - Istanbul Jazz Festival
05:10
Sophie Alour, Exil(s) - Jazz sous les pommiers