Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
2482. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop Corn, Svarogov, Poskočni muzikanti
17:55
Napovedujemo
18:00
Jesen življenja: Ročna dela Jožice Blatnik
18:30
Regionalne novice
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Pogovor v studiu
21:00
Regionalne novice
21:05
Odbojka, Slovenija : Srbija, posnetek tekme
23:00
Iz oddaje Dobro jutro
00:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Pogovor v studiu
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Iz arhiva VTV: Pri Francu in Hermini Šegovc
17:55
Napovedujemo
18:00
O polžu, ki je kupoval novo hišo, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Videospot dneva
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2483. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora: Gora, Kunigunda
20:50
Napovedujemo
20:55
Jesen življenja: Ročna dela Jožice Blatnik
21:25
20 let Veselih Štajerk, 2. del koncerta
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
2483. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
20 let Veselih Štajerk, 2. del koncerta
11:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:30
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pogovor v studiu, ponovitev
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (205)
18:20
Žogarija (20)
18:50
Regionalne novice
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop Corn,
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila