Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Cici koncert Glasbene šole Zagorje 2016, posnetek
08:45
Kako se dela elektrika, otroška oddaja
09:00
Gremo na Kum, mladinski film
09:35
Poletne spominčice: Županov tek okrog Brda 2017, reportaža
10:00
Skrbimo za zdravje: Osteoporoza, izobraževalna oddaja
11:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
12:00
Sreda v sredo: Janez Erjavec, pogovorna oddaja
13:00
Koncert skupine Creedence clearwater remember, posnetek
14:15
80 let Transmurane, dokumentarna oddaja
14:45
Za vas z dogodkov - avgust 2017, družabni magazin
15:45
Med notami: Aleksander Novak, glasbena oddaja
16:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:50
Pogled: Romana Tomc, pogovorna oddaja
18:45
Poletne spominčice: Evropska vas v Radovljici 2017, reportaža
19:00
Tralalaja: Zgodba o Zari, otroška oddaja
19:35
Čarovniški večer, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
21:25
103. rojstni dan Metke Kavčič v Domu Petra Uzarja, reportaža
21:50
Poletne spominčice: Slovesnost ob 40-letnici društva Sonček v Kranju, reportaža
22:10
Dorovi pogovori: Tone Kregar, pogovorna oddaja
23:05
Turistični AS-i, oddaja o turizmu
23:40
Poletne spominčice: 70 let PGD Jože Starič Golnik, reportaža
00:15
Pentalogija o grofih in knezih Celjskih, 1. del dokumentarne oddaje
00:45
Zaključni koncert Glasbene šole Trbovlje 2017, posnetek
02:25
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Tridimenzionalna roža, otroška oddaja
09:30
Poletne spominčice: Podelitev priznanj najboljšim športnikom Tržiča 2017, reportaža
10:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
11:25
Dorovi pogovori: Tone Kregar, pogovorna oddaja
12:20
Videostrani
14:10
Zaključni koncert Glasbene šole Trbovlje 2017, posnetek
15:50
Pentalogija o grofih in knezih Celjskih, 1. del dokumentarne oddaje
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Top music, glasbena oddaja
18:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
18:30
Ustvarjalne minute: Slikarska paleta iz pokrovčkov, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5401. informativna oddaja
19:00
Šuštarska nedelja v Tržiču 2016, reportaža
19:25
Občina Dobrepolje v pričakovanju novega vrtca, reportaža
19:40
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Pogled: Bogdan Barovič, pogovorna oddaja
20:55
Prireditve ob 60-letnici Kolesarskega kluba Sava Kranj, reportaža
21:15
Neodkrita Madžarska, potopisna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5401. informativna oddaja
22:00
Mozaik kulture: Divji lovec na Studencu, dokumentarna oddaja
22:25
Monitor TV, oddaja o računalništvu
22:35
Kasaške dirke po Sloveniji: Ljutomer, 12. oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5401. informativna oddaja
00:00
Sreda v sredo: Dr. Stane Granda, pogovorna oddaja
01:00
Koncert ob 85-letnici Rudarskega pevskega zbora Loški glas, 1. del prireditve
02:15
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Leteče ribe, otroška oddaja
09:30
Ekonagajivček: Ta čudovita Zemlja, 1. del otroške serije
09:40
Gorenjska poročila, 5401. informativna oddaja
10:00
Sreda v sredo: Dr. Stane Granda, pogovorna oddaja
11:00
Za vas z dogodkov - avgust 2017, družabni magazin
12:00
Videostrani
14:10
Knapovske zgodbe: Irina Pintar in Vesna Baloh, pogovorna oddaja
15:00
Koncert ob 85-letnici Rudarskega pevskega zbora Loški glas, 1. del prireditve
16:15
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:30
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:55
Kasaške dirke po Sloveniji: Ljutomer, 12. oddaja
17:55
Prireditve ob 60-letnici Kolesarskega kluba Sava Kranj, reportaža
18:15
Neodkrita Madžarska, potopisna oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5402. informativna oddaja
19:00
Mozaik kulture: Divji lovec na Studencu, dokumentarna oddaja
19:25
Rdeča kapica, lutkovna predstava
19:40
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Skrbimo za zdravje: Kronične bolezni ven, izobraževalna oddaja
21:00
Spominski dan občine Jesenice 2017, reportaža
21:25
Monitor TV, oddaja o računalništvu
21:40
Gorenjska poročila, 5402. informativna oddaja
22:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
22:30
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Obraz meseca: Chavi, pogovorna oddaja
22:45
Kolesarski spust v Bike parku na Krvavcu, reportaža
22:55
Športaj z mano: Wake park Dooplek, reportaža
23:05
Gost tedna: Miroslav Romih in dr. Uroš Ocepek, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5402. informativna oddaja
00:00
Iz medijev za medije: Petra Janša, pogovorna oddaja
01:00
Koncert ob 85-letnici Rudarskega pevskega zbora Loški glas, 2. del prireditve
02:20
Videostrani