Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2524. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop corn Ines Erbus, GoG's, Samo Sam
17:55
Napovedujemo
18:00
Pogledi svetniške skupine DESUS na dogajanje v MO Velenje
18:30
Razstava konj slovenske hladnokrvne pasme, reportaža
18:55
Regionalne novice
19:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:25
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Župan z vami, Bojan Borovnik, župan Občine Mislinja
21:00
Regionalne novice
21:05
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori, 2. del
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:35
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Župan z vami, Bojan Borovnik, župan Občine Mislinja
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Poglejmo v vesolje
18:30
Videospot dneva
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2525. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Storžič
20:50
In glasbenega arhiva: Parni valjak, 2. del
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2525. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
In glasbenega arhiva : Parni valjak, 2. del
11:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:30
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Župan z vami, Bojan Borovnik, župan Občine Mislinja
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (219)
18:20
Kreativne glave, Senčne lutke
18:30
Regionalne novice
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop corn, 6 pack Čukur, Zvita feltna
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila