Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Slovesnost ob 40-letnici Gorenjskega društva za cerebralno paralizo Sonček v Kranju, reportaža
09:45
Gorenjska poročila, 5299. informativna oddaja
10:05
Med notami: Objem, glasbena oddaja
11:10
Večer z dr. Rosvito Pesek v tržiški knjižnici, pogovorna oddaja
12:15
Videostrani
14:55
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:25
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:50
Sreda v sredo: Dr. Vinko Gorenak, pogovorna oddaja
17:50
Plakete in odličja JSKD za leto 2016, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5300. informativna oddaja
19:00
Slovenski kulturni praznik v vaseh pod Stolom 2017, reportaža
19:30
Noč z Andersenom 2016, reportaža
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Top music, glasbena oddaja
21:00
Uživajmo, 9. oddaja
21:25
Projekt Slovenija ima srce, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5300. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Pustni karneval v Radovljici 2016, reportaža
23:25
Monitor TV, oddaja o računalništvu
23:40
Gorenjska poročila, 5300. informativna oddaja
00:00
Iz medijev za medije: Mag. Silvester Šurla, pogovorna oddaja
00:50
Ujemi sanje!, razvedrilna oddaja
02:20
Videostrani
08:00
Čopkovi zakladi, 3. del otroške predstave
08:45
Ekonagajivček: Zdrava prehrana, otroška oddaja
09:05
Nova scena FeNS 2016 – mladi od 16 do 19 let, posnetek glasbene prireditve
09:40
Gorenjska poročila, 5300. informativna oddaja
10:00
Škocjanska okapn'ca – jama in poti njenih raziskovalcev, dokumentarni film
10:55
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Butnskala, pogovorna oddaja
11:55
Razstava src, predstava mariborskega Sončka
12:50
Koncert skupine The Shin, posnetek
13:45
Pogled: Romunija, pogovorna oddaja
14:30
Osrednja slovesnost ob svetovnem dnevu spomina na žrtve holokavsta 2017, posnetek
15:55
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Genetski vzroki okvar sluha, izobraževalna oddaja
16:05
Ali k nam prihajajo gluhi »kulturni posredniki«?, reportaža
16:10
Lovro Brejc – prvi uporabnik bonebridga v Sloveniji, reportaža
16:15
Svetovni mediji poročali o gluhih, reportaža
16:20
Nič več zastonj TV-programov, reportaža
16:25
Mozaik kulture: Črt Kanoni o svoji novi knjigi, pogovorna oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Nova scena FeNS 2016 – mladi od 19 do 27 let, posnetek glasbene prireditve
18:30
Ustvarjalne minute: Gradnja stolpov, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5300. informativna oddaja
19:00
Pustni karneval v Radovljici 2016, reportaža
19:25
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Projekt Slovenija ima srce, reportaža
21:45
Gorenjska poročila, 5300. informativna oddaja
22:05
Slovesnost ob 40-letnici Društva za cerebralno paralizo Sonček v Kranju, reportaža
22:25
Monitor TV, oddaja o računalništvu
22:30
Med notami: Gregor Gorenšek, glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5300. informativna oddaja
00:00
Pogled: Goran Ajtič o irskem mitološkem ciklusu, pogovorna oddaja
01:00
Top music, glasbena oddaja
02:00
Videostrani
08:00
Cici koncert Glasbene šole Zagorje 2016, posnetek
08:45
Poklicni sejem srednjih šol na Gorenjskem 2017, 1. oddaja
08:55
Nova scena FeNS 2016 – mladi od 19 do 27 let, posnetek glasbene prireditve
09:25
Poklicni sejem srednjih šol na Gorenjskem 2017, 2. oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5296. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Alergijsko vnetje, izobraževalna oddaja
11:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
12:00
Sreda v sredo: Dr. Vinko Gorenak, pogovorna oddaja
13:00
Narodnozabavni koncert Luka Mlakarja s prijatelji, posnetek
15:10
Gost tedna: Zoran Dernovšek Raketka in Saša Barlič o zdravljenju trdovratnih bolezni, pogovorna oddaja
16:00
Ujemi sanje!, razvedrilna oddaja
17:35
Pogled: Goran Ajtič o irskem mitološkem ciklusu, pogovorna oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5297. informativna oddaja
19:00
Čopkovi zakladi, 3. del otroške predstave
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
21:10
Gost tedna: Anton Avbelj, pogovorna oddaja
22:00
Gorenjska poročila, 5298. informativna oddaja
22:20
Dorovi pogovori: Tibor Šimonka, pogovorna oddaja
23:10
Slovenski kulturni praznik v vaseh pod Stolom 2017, reportaža
23:45
Gorenjska poročila, 5299. informativna oddaja
00:05
S kulturo v nov teden: Predstava Dokler naju seks ne loči, 2. del oddaje
00:35
Pomladna baletna pravljica Glasbene šole Zagorje, posnetek
01:35
Videostrani