Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Parada učenja v Kranju 2017, reportaža
09:45
Gorenjska poročila, 5508. informativna oddaja
10:05
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
11:00
Praznovanje bož.-novol. praznikov v Domu upojencev Kranj, reportaža
11:30
Videostrani
14:50
Gremo na Kum, mladinski film
15:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
15:40
Vredno je stopiti noter
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sreda v sredo, Andrej Šircelj, pogovorna oddaja
18:00
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
18:20
Praznovanje bož.-novol. praznikov v Domu upojencev Kranj, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5509. informativna oddaja
19:00
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dorovi pogovori: Tadej Toš, pogovorna oddaja
20:55
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
21:40
Gorenjska poročila, 5509. informativna oddaja
22:00
61. Prireditev po poteh partizanske Jelovice, reportaža
22:25
Slovenska čebelarska dediščina: 1. del dokumentarne serije
23:00
Praznovanje bož.-novol. praznikov v Domu upojencev Kranj, reportaža
23:45
Gorenjska poročila, 5509. informativna oddaja
00:05
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
01:00
Cover koncerti, zabavnoglasbena oddaja
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Dan inovativnosti 2017, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5509. informativna oddaja
10:00
Jubilejni 10. Korakov bazar, posnetek prireditve
10:40
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
12:00
Videostrani
14:00
Novoletna Polka in majolka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
61. Prireditev po poteh partizanske Jelovice, reportaža
17:40
Sreda v sredo: Andrej Šircelj, pogovorna oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
19:00
Med notami: Kumske punce, glasbena oddaja
19:25
Zeleno srce, dokumentarni film
20:00
Dve uri resnice, predstavitev knjige o trenerju Francu Hvastiju
21:00
Starodobnik TV, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Cover concerti, zabavnoglasbena oddaja
23:45
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
00:05
Praznovanje bož.-novol. praznikov v Domu upojencev Kranj, reportaža
00:45
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
01:45
Videostrani
08:00
Kako se dela elektrika?, otroška oddaja
08:10
Pepelka, gledališka predstava
08:40
Ustvarjalne minute: Petelin, otroška oddaja
09:00
Novosti na knjižnem trgu
09:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
10:00
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
11:00
Cover koncerti, zabavno-glasbena oddaja
12:15
Knapovske zgodbe: dr. Janez Žlak, pogovorna oddaja
13:00
Kljub ljubiteljev prešenovega gledališča, Uroš Smolej, pogovorna oddaja
14:05
Kasaške dirke po Sloveniji: Krško, reportaža
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Mozaik kulture: Z Neptunom v grški restavraciji, predstavitev knjige
15:40
Moč glasbe nas združuje, 1. del zabavno-glasbene prireditve
16:20
Branju prijazne gorenjske občine, reportaža
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Romano them (Romski svet)
18:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
19:00
S pesmijo čez žitna polja, 2. del
20:00
Predstavitev uspehov plesne skupine Linera iz Kranja
20:20
Za vas z dogodkov, družabna kronika
21:05
Projekt Misija: Zeleni koraki, reportaža
21:45
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
22:05
Iz sveta tišine: Preobrazba življenjskega stila, oddaja
22:35
Za vas z dogodkov, 27. oddaja, družabni magazin
23:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
00:00
V Državnem zboru se dogaja, pogovorna oddaja
01:00
Med notami: Siddharta, glasbena oddaja
02:00
Videostrani