Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Muca Maca, otroška oddaja
09:30
Ekonagajivček: Ta čudovita Zemlja, 3. del otroške serije
09:40
Gorenjska poročila, 5403. informativna oddaja
10:00
Pogled: Dr. Andreja Valič Zver, pogovorna oddaja
10:55
Koncert skupine Jim Mullens blues bag, posnetek
12:40
Videostrani
14:15
Med notami: Grega Gorenšek, glasbena oddaja
15:15
Večer s pesnikoma Svetlano Makarovič in Nikom Grafenauerjem v Kranju, pogovorna oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Kronične bolezni ven, izobraževalna oddaja
18:00
Dan spomina na žrtve pod Storžičem 2017, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5404. informativna oddaja
19:00
Poletne spominčice: Soča Reggae Riversplash, glasbena lepljenka
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Dorovi pogovori: Dr. Milan Brglez, pogovorna oddaja
20:55
Monitor TV, oddaja o računalništvu
21:05
Ples EU brez meja na Starem Ljubelju 2017, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5404. informativna oddaja
22:00
Skok v šport: Uroš Stoklas in Gregor Hvala, športna oddaja
22:35
Moč glasbe nas združuje 2017, 2. del prireditve
23:40
Gorenjska poročila, 5404. informativna oddaja
00:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
01:25
Šuštarska nedelja v Tržiču 2016, reportaža
01:55
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Mavrica, otroška oddaja
09:30
Ekonagajivček: Ta čudovita Zemlja, 4. del otroške serije
09:40
Gorenjska poročila, 5404. informativna oddaja
10:00
Moč glasbe nas združuje 2017, 2. del prireditve
11:00
Pogled: Dr. Andrej Umek in Primož Jelševar, pogovorna oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Dorovi pogovori: Dr. Milan Brglez, pogovorna oddaja
14:55
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sreda v sredo: Anton Balažek, pogovorna oddaja
18:00
Turistični AS-i, oddaja o turizmu
18:40
Gorenjska poročila, 5405. informativna oddaja
19:00
Skok v šport: Uroš Stoklas in Gregor Hvala, športna oddaja
19:35
Čira čara, otroška oddaja
19:40
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Top music, glasbena oddaja
21:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
21:30
Pazite se izsiljevanja in spolne zlorabe prek interneta, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5405. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Čudesa Kitajske, 2. del potopisne serije
23:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
23:40
Gorenjska poročila, 5405. informativna oddaja
00:00
Pogled: Irena Majcen in Ivan Hršak, pogovorna oddaja
01:05
Ujemi sanje!, zabavno-glasbena oddaja
02:35
Videostrani
08:00
Paša in medved, otroška predstava
08:55
Tralalaja: V živalskem vrtu, otroška oddaja
09:25
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5405. informativna oddaja
10:00
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Boštjan Gombač, pogovorna oddaja
11:00
Za vas z dogodkov - avgust 2017, družabni magazin
12:00
Pogled: Irski mitološki cikel, pogovorna oddaja
13:00
Koncert Pihalnega orkestra Tržič v Franciji, posnetek
14:00
Knapovske zgodbe: Aleš in Ivan Berger, pogovorna oddaja
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji: Ljutomer, 12. oddaja
16:05
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Obraz meseca: Chavi, pogovorna oddaja
16:20
Kolesarski spust v Bike parku na Krvavcu, reportaža
16:30
Športaj z mano: Wake park Dooplek, reportaža
16:40
Neodkrita Madžarska, potopisna oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Spoznajte nas: Ivan Hrovat, pogovorna oddaja
18:25
Ustvarjalne minute: Leteče ribe, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5405. informativna oddaja
19:00
Indija ekspres: Potovanje po Gokarni, potopisna oddaja
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
21:40
Gorenjska poročila, 5405. informativna oddaja
22:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
22:30
Večer s pesnikoma Svetlano Makarovič in Nikom Grafenauerjem v Kranju, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5405. informativna oddaja
00:00
Pogled: Bogdan Barovič, pogovorna oddaja
00:55
Top music, glasbena oddaja
01:55
Videostrani