Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Kozliček Meketajček, lutkovna predstava
08:15
Pepelka, gledališka predstava
09:00
Otroški FeNS 2016 – mladi od 10 do 12 let, posnetek glasbene prireditve
09:30
Ustvarjalne minute: Aerodinamični zajček, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5445. informativna oddaja
10:00
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Mile Korun, pogovorna oddaja
11:00
Zven poletja, koncert flavt Glasbene šole Zagorje
12:15
60. Let Ribiške družine Zagorje, pogovorna oddaja
13:00
Prvih 50 let, dokumentarni film
14:05
Med notami: Elizabeta Novak, glasbena oddaja
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Kasaške dirke po Sloveniji: Krško, 6. oddaja
16:00
Otvoritev obvoznice Lipce, reportaža
16:20
Pet prijateljev na razpotju Evropskega parlamenta: Pravosodje, svoboda in varnost, 1. del izobraževalne serije
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Novosti na knjižnem trgu, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5445. informativna oddaja
19:00
Pridobitev certifikata CUDV Radovljica, reportaža
19:30
Dobro je vedeti, industrijska konoplja, reportaža
19:40
Čira čara, otroška oddaja
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
70 letnica Gorenjskega glasa, posnetek prireditve
21:30
Povezani s srcem za Groenjsko, reportaža
21:45
Gorenjska poročila, 5445. informativna oddaja
22:05
Starodobnik TV, 10. oddaja
22:35
Za vas z dogodkov – 23. oddaja, družabni magazin
23:40
Gorenjska poročila, 5445. informativna oddaja
00:00
Moč glasbe nas združuje 2017, 3. del glasbene prireditve
01:00
Top music, glasbena oddaja
02:00
Videostrani
08:00
Cici koncert, posnetek
08:45
Lunino kraljestvo, predstava za otroke
09:05
Pridobitev certifikata CUDV Radovljica, reportaža
09:30
Ustvarjalne minute: Telefon, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5441. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnm trgu, reportaža 10.15. Pridobitev certifikata CUDV Radovljica, reportaža
11:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
12:00
Sreda v sredo: dr. Aleš Maver, pogovorna oddaja
13:00
Otvoritev obvoznice Lipce, reportaža
14:20
Dober pogled, oddaja o lovstvu
15:00
Pogled: Matjaž Švagan, Primož Štendler, pogovorna oddaja
16:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:30
Večer s pesnikoma Svetlano Makarovič in Nikom Grafenauerjem v Kranju
18:40
Gorenjska poročila, 5442. informativna oddaja
19:00
Nerodna Avguština, gledališka predstava
20:00
70 letnica Gorenjskega glasa, posnetek prireditve
21:10
Povezani s srcem za Gorenjsko, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5443. informativna oddaja
22:00
Dorovi pogovori: Ksenija Benedetti, pogovorna oddaja
23:00
Za vas z dogodkov – 23. oddaja, družabni magazin
23:40
Gorenjska poročila, 5444. informativna oddaja
00:00
Mozaik kulture, dokumentarna
00:30
Veter nosi pesem mojo, Fantje z vseh hribov
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Promocijski tek gorenjskih bolnišnic, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5445. informativna oddaja
10:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
11:25
Dorovi pogovori:, Ksenija Benedetti, pogovorna oddaja
12:20
Videostrani
14:35
Čudesa Kitajske, 1. del izobraževalne oddaje
15:00
Koncert skupine Orlek
15:50
Mozaik kulture: Ivo Svetina o literaturi in etiki, dokumentarna oddaja
16:20
Dobro je vedeti, Industrijska konoplja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Top music, glasbena oddaja
18:00
Pridobitev certifikata CUDV Radovljica, reportaža
18:25
Ustvarjalne minute: Muca maca, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5446. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Projekt Misija: Zeleni koraki, reportaža
19:40
ŠKL mladinska oddaja o športu
20:00
Moč glasbe nas združuje 2017, 2. del glasbene prireditve
21:00
Kulturna mavrica Jesenic 2017, reportaža
21:25
Juriš na Vršič 2017, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5446. informativna oddaja
22:00
Občinska slovesnost Občine Kranjska Gora, reportaža
22:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
22:35
Kasaške dirke po Sloveniji: Šentjernjej, 13. oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5446. informativna oddaja
00:00
Sreda v sredo: dr. Aleš Maver, pogovorna oddaja
01:00
Prvih 50 let, dokumentarni film
02:05
Videostrani