Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2530. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop corn, Clemens, Christine Zadnikar
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:35
Regionalne novice
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Župan z vami, Ivan Suhoveršnik, župan Občine Mozirje
21:00
Regionalne novice
21:05
Divji lovec, posnetek gledališke predstave KUD Miran Jarc Škocjan
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Župan z vami, Ivan Suhoveršnik, župan Občine Mozirje
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo, Mladi in varna spolnost
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2531. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:30
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
21:00
Divji lovec, posnetek gledališke predstave KUD Miran Jarc Škocjan
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2531. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Župan z vami, Ivan Suhoveršnik, župan Občine Mozirje
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (222)
18:20
Kreativne glave (6), Kamera obscura
18:30
Regionalne novice
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Županja z vami, mag. Romana Lesjak, županja Občine Črna na Koroškem
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop corn, Bohem, Urban 3Some
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila