Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Božično novoletni nastop plesnega centra, posnetek
08:15
Altfeldski božični koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 57341. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Duševno zdravje na delovnem mestu, izobraževalna oddaja
11:35
Moč glasbe nas združuje, ponovitev novoletne oddaje
15:30
Žive jaslice v Žiganji vasi, reportaža
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Dejan Prešiček, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5742. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: Marjan Podobnik, pogovorna oddaja
19:30
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Regijska podelitev nagrad in priznanj Civilne zaščite, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5743. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:20
19. nočni pohod do »Krive jelke«, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5744. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, posnetek tekme
01:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Šteti do pet, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5745. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Dora: Dejan Prešiček, pogovorna oddaja
12:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
12:20
Videostrani
14:35
19. nočni pohod do »Krive jelke«, reportaža
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Osebna asistenca, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5746. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Slavnostna akademija občine Radovljica, posnetek
20:40
70. let smučišča Kranjska gora, oddaja
21:10
Otvoritev severne blejske obvoznice, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5746. informativna oddaja
22:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
22:30
70. Info točka v CSS Škofja Loka, oddaja
23:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5746. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: Življenje tovornjakarja, oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Fabio, lisičji otok
09:40
Gorenjska poročila, 5746. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek l
11:00
Sledi korakov: Skok v naš hram, pogovorna oddaja
11:45
Rekonstrukcija Rdečega mostu, reportaža
12:00
Videostrani
14:55
Morda niste vedeli: Življenje tovornjakarja, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, Ljubljana, novoletna dirka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodovnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5747. informativna oddaja
19:00
19. nočni pohod do »Krive jelke«, reportaža
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Duševno zdravje na delovnem mestu, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5747. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:40
Gorenjska poročila, 5747. informativna oddaja
00:00
Slavnostna akademija občine Radovljica, posnetek
01:20
Videostrani