Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:30
Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
08:05
InterMezzo
09:00
Lully's Cadmus et Hermione at the Paris Opéra Comique
11:05
InterMezzo
13:00
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi
14:35
René Jacobs conduts Pergolesi in Beaune
16:35
InterMezzo
17:00
Cosi fan tutte by Mozart at the Opéra National de Paris
20:00
InterMezzo
20:30
The Bronze Horseman
22:40
InterMezzo
00:00
Lully's Cadmus et Hermione at the Paris Opéra Comique
02:05
InterMezzo
04:00
Balkan Fever w/ Krystjan Jarvi at Skopje Jazz Festival
05:30
John Abercrombie Quartet at Skopje Jazz Festival
06:25
Golden Gate Quartet - Jazz a Vienne
07:55
InterMezzo
09:00
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi
10:35
René Jacobs conduts Pergolesi in Beaune
12:35
InterMezzo
13:00
Cosi fan tutte by Mozart at the Opéra National de Paris
16:05
InterMezzo
17:00
John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
18:05
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
19:10
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
20:10
InterMezzo
20:30
Paul McCreesh conducts L'Allegro, Il Penseroso ed Il Moderato by Haendel
22:15
Verdi's Requiem conducted by Mariss Jansons at the Musikverein
23:50
InterMezzo
00:00
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi
01:35
René Jacobs conduts Pergolesi in Beaune
03:35
InterMezzo
04:00
Bojan Z & Julien Lourau - Jazz sous les pommiers
04:50
Balkan Fever w/ Krystjan Jarvi at Skopje Jazz Festival
06:25
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
07:25
InterMezzo
09:00
William Christie conducts Rameau's Platée at the Opéra Comique in Paris
11:35
InterMezzo
13:00
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Lyadov, Bruch and Elgar with Renaud Capuçon
14:15
Mariss Jansons conducts Dvorak's Stabat Mater
15:40
InterMezzo
17:00
William Christie conducts Rameau's Platée at the Opéra Comique in Paris
19:35
InterMezzo
20:30
John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
21:35
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
22:40
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
23:40
InterMezzo
00:00
The Bronze Horseman
02:10
InterMezzo
04:00
Aka Moon - Dinant Jazz Festival
05:05
Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues