Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
07:01
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev
07:33
Slalom (m), 2. tek, ponovitev
08:03
ponovitev HD
08:36
2. etapa, ponovitev HD
09:59
Polfinale: Valencia (Spain) - Hapoel Jerusalem, ponovitev HD
10:45
Povzetki iz Evrolige in Evropokala, prvič
10:59
10km zasledovalno (ž), ponovitev
11:58
HS 225, ponovitev HD
12:58
Povzetki iz Evrolige in Evropokala, ponovitev
13:13
2. etapa, ponovitev HD
17:08
Povzetki iz Evrolige in Evropokala, ponovitev
17:21
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
18:06
HS 225, ponovitev HD
19:04
Polfinale: Valencia (Spain) - Hapoel Jerusalem, ponovitev HD
20:25
Polfinale: Valencia (Spain) - Hapoel Jerusalem, v živo HD
22:20
3. etapa, ponovitev HD
23:07
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
00:02
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
00:59
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
01:54
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
02:44
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
03:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
03:45
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
04:30
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
05:15
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
06:00
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
06:45
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
07:30
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
08:15
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
09:00
3. etapa, ponovitev HD
10:00
ponovitev HD
11:00
Polfinale: Valencia (Spain) - Hapoel Jerusalem, ponovitev HD
12:00
Robin skupina: Kitajska - Rusija, v živo HD
15:30
Polfinale: Valencia (Spain) - Hapoel Jerusalem, ponovitev HD
16:30
Kvalifikacije HS 225m, ponovitev HD
17:30
ponovitev HD
18:00
4. etapa, ponovitev HD
19:30
Kvalifikacije HS 225m, ponovitev HD
20:30
ponovitev HD
21:05
Nemčija - Švica, ponovitev HD
22:00
Kvalifikacije HS 225m, ponovitev HD
23:00
Nemčija - Švica, ponovitev HD
00:30
4. etapa, ponovitev HD
01:45
Kvalifikacije HS 225m, ponovitev HD
02:45
4. etapa, ponovitev HD
03:00
4. etapa, ponovitev HD
04:00
Nemčija - Švica, ponovitev HD
05:30
4. etapa, ponovitev HD
07:00
Četrfinale: Lyon - Wolfsburg, ponovitev HD
08:30
4. etapa, ponovitev HD
10:00
Kvalifikacije HS 225m, ponovitev HD
11:00
Nemčija - Švica, ponovitev HD
15:00
v živo HD
17:30
HS 225, ponovitev HD
19:00
5. etapa, ponovitev HD
19:45
ponovitev HD
20:25
Cantona šov, ponovitev HD
20:30
HS 225, ponovitev HD
22:00
ponovitev HD
23:00
HS 225, ponovitev HD
00:30
5. etapa, ponovitev HD
01:15
ponovitev HD
01:45
HS 225, ponovitev HD
03:00
5. etapa, ponovitev HD
03:45
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
04:00
HS 225, ponovitev HD
05:30
5. etapa, ponovitev HD