Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
Vabimo k ogledu
09:45
Popotniške razglednice, Vietnam
10:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:10
Videostrani, obvestila
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
NAJ VIŽA, glasbena oddaja z narodno zabavno glasbo
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Videospot dneva
18:45
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2631. VTV magazin, regionalni informativni program
20:30
Jutranji pogovori
22:00
S klasiko v ROCKi, 25 let glasbene šole Lipičnik
23:30
Videospot dneva
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:00
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:30
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
2630. VTV magazin regionalni informativni program
10:05
Vabimo k ogledu
10:10
2631. VTV magazin regionalni informativni program
10:35
O slovenskem ljudskem izročilu z Dušico Kunaver
11:35
Gianni Rijavec in godalni kvartet na gradu Ormož
12:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:50
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka
18:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno zabavno glasbo
21:15
Napovedujemo
21:20
POP CORN, glasbena oddaja
22:20
Jutranji pogovori
23:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj
23:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2631. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jutranji pogovori
19:30
Regionalne novice
19:35
Videospot dneva
19:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Peter Kolšek- Refošk
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Poslanska pisarna, Aleksander Reberšek, poslanec Nsi v DZ RS
21:00
Regionalne novice
21:05
Tomaž Rot, Vabim te na ples, posnetek koncerta
22:35
Napovedujemo
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Peter Kolšek- Refošk
23:45
Videospot dneva
23:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih