Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
06:30
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911. V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odločajo o naslovu državnega prvaka. Daleč najuspešnejši klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometaši Salzburga
08:15
Bešiktaš se po letu dni vrača v končnico turškega državnega prvenstva, kjer ga v 1/4 finalu čaka Gaziantep. Pritisk je brez dvoma na strani Bešiktaša, kar bodo gostje poskušali izkoristiti in priti do pomembne zmage v gosteh
10:00
V najštevilčnejši državi na planetu iz leta v letu več vlagajo v nogomet. V Kitajski prvi ligi tako najdemo številna ugledna imena, kot so Jackson Martinez, Teixiera, Ramires, Gervinho, Ezequiel Lavezzi in ostali, ki dvigujejo raven kakovosti kitajskega nogometa. V leta 2004 ustanovljeni Super ligi se meri 16 moštev, aktualni prvaki prihajajo iz vrste Guangzhou Evergrande, ki so s šestimi naslovi hkrati tudi najuspešnejše moštvo
11:45
13:30
Anadolu Efes je pred letom dni klonil šele v finalu, Galatasaray pa v polfinalu, letos pa si eni in drugi želijo do konca. Praktično nemogoče je napovedati zmagovalca, jasno je zgolj to, da nas čaka napeta in negotova serija do zadnje sekunde
15:05
Oglejte si najlepše akcije preteklega tedna v najmočnejši košarkarski ligi na svetu NBA
15:35
Pregled dnevnega dogajanja v ligi NBA
16:00
Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante; v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Primero Division, štirje najslabši pa izpadejo v Segundo Division B
18:00
Svetovno prvenstvo v spidveju se nadaljuje z dirko v Latviji. Kako se bo v obračunih z najboljšimi dirkači na svetu odrezal naš adut Matej Žagar?
20:30
Lega A Basket oziroma Serie A je najmočnejše košarkarsko tekmovanje na Apeninskem polotoku. Prvič so ga organizirali že leta 1920, v njem tekmuje 16 moštev. Naslov brani ekipa EA7 Emporio Armani Milano
22:30
Celtic ob zatonu Rangersa v zadnjih letih nima prave konkurence na Škotskem, vseeno pa je pred letom dni ostal brez zmage v domačem pokalu, kar bo želel letos popraviti na finalnem obrčaunu z Aberdeenom. Lahko slednji šokira Celtic in se dokoplje do pokalne lovorike?
00:30
Dortmundska Borussia ima za seboj solidno sezono, vendar brez osvojene lovorike navijači ne bodo zadovoljni. Ker je v prvenstvu vnovič slavil Bayern, ima Borussia lepo priložnost za slavje v nemškem pokalu, kjer jo v finalu čaka neobremenjeni Einracht iz Frankfurta
11:30
SBB Vukove v SK 1. ligi čaka zanimiv obračun proti Blue Dragons. Beograjčani bodo poskušali izkoristiti prednost domačega terena in s pomočjo svojih navijačev priti do zmage
14:00
V Stožicah potekajo kvalifikacije za uvrstitev na svetovno odbojkarsko prvenstvo. Kdo bo boljši na obračunu med Latvijo in Belgijo?
16:00
Scottish Premiership je novoustanovljeno najelitnejše klubsko nogometno tekmovanje na Škotskem. Formirano je bilo julija 2013 po ukinitvi Scottish Premier league. V njem nastopa 12 klubov, ki v 38. krogih odločajo o tem, kdo bo osvojil naslov državnega prvaka
18:00
21:00
V prvenstvu je slavil Partizan, tako da ima Crvena zvezda v pokalu lepo priložnost za maščevanje večnim rivalom. Sodeč po prvenstvenih obračunih nas čaka izjemen finalni obračun, ki bi se lahko končal tudi šele po izvajanju najstrožjih kazni
22:45
Brose in Bayern sta v zadnjih letih najboljši nemški košarkarski ekipi, a usoda je hotela, da se tokrat srečata že v polfinalu. Kdo se bo prebil v veliki finale? Pred letom dni je Brose s 3:0 odpravil Bavarce in nato slavil tudi v finalu. Se bo letos zgodba ponovila?