Premier liga: West Ham United - Tottenham
Oglejte si prenos znamenitega maratona iz Berlina.
12:15
SK Miks
12:30
Eredivisie je najvišje rangirano klubsko nogometno tekmovanje na Nizozemskem. Liga je bila ustanovljena leta 1956. Najuspešnejši klub je amsterdamski Ajax, ki je osvojil kar 33 naslovov državnega prvaka, sledita mu PSV (23) in Feyenoord, ki je tudi aktual.
14:30
16:30
17:00
Oglejte si zanimive košarkaške dvoboje na turnirju Heraklion.
19:00
Ameriški nogomet ima tudi v deželici na sončni strani Alp vse več oboževalcev. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.
00:15
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 56-krat. Zadnji naslov je romal v roke madridskega Reala.
02:00
Maraton: Berlin
05:30
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911. V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odločajo o naslovu državnega prvaka. Daleč najuspešnejši klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometaši Salzburga.
07:15
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 81 od skupnih 83 naslovov je osvojila t.i. velika trojica (Benfica, Sporting in Porto) preostala dva naslova pa sta romala v roke Belenensesa in Boaviste. Aktualni prvaki so nogometaši Benfice.
09:00
Speedway GP: VN Švedske
12:00
12:30
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometaši Chelseaja.
14:15
14:30
Ameriški nogomet ima tudi v deželici na sončni strani Alp vse več oboževalcev. Naslov branijo New England Patriots. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.
17:00
17:30
Arsenal še vedno išče pot navzgor, toda Arsene Wenger še ni našel pravih odgovorov na vse težave njegove ekipe. Bo proti WBA-ju drugače?
19:15
Boji v 2. španski nogometni ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji.
20:30
Bešiktaš je evropsko sezono začel z zmago proti Portu, Leipzig pa je v svoji sploh prvi tekmi med evropsko elito prišel do točke proti Monacu. Nemce v vročem Istanbulu čaka izjemno ozračje. Lahko pridejo do prve zmage v Ligi prvakov?
22:45
Na današnji dan
23:00
Manchester City ima tudi v Evropi izjemno visoke cilje, kar je potrdil z visoko zmago v prvem krogu. Tokrat ga čaka Šahtar, ki mu strokovnjaki pripisujejo malo možnosti. Lahko Ukrajinci presenetijo na Etihadu?
00:45
Vsi vrhunci zadnje dirke atraktivne serije Nascar zbrani na enem mestu.
01:45
Za Monaco in Porto bo v izenačeni skupini G pomembna vsaka točka, saj eni in drugi odkrito napadajo izločilne boje. Po prvem krogu bolje kaže francoskim prvakom, vendar je prednost zanemarljiva. Kdo bo slavil pomembno zmago v kneževini?