Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Pikin studio 5
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Primož Čučnik Sedem kilometrov pesmi (45)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Ob prazniku MO Velenje
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, ans. Zeme, Lenarti
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Primož Čučnik Sedem kilometrov pesmi (45)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Ob prazniku MO Velenje
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Pikin studio 6
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev - Umaknjen vase (46)
18:45
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2690. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora, Langtang, 1. del
21:00
Kasaške dirke, reportaža
21:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev - Umaknjen vase (46)
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:10
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2690. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Pikin studio 7
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Hočevar, Iz pesniške zbirke Seznam (47)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Nina Pušlar, skupina Calypso
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Hočevar, Iz pesniške zbirke Seznam (47)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program