Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:05
InterMezzo
06:55
InterMezzo
08:30
The Sleeping Beauty by David McAllister, Australian Ballet
10:40
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
11:25
InterMezzo
12:30
Le Roi Arthus by Chausson at the Opéra national de Paris
15:15
InterMezzo
16:30
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
18:00
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
19:20
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev conducts the Munich Philharmonic: Strauss and Berlioz
22:33
InterMezzo
23:30
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
01:05
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
02:10
Ibrahim Maalouf - Paris Philharmonie
03:25
Hugh Masekela - Paris Jazz Festival
04:25
Dave Brubeck Quartet
05:00
The Sound of New York, Greg Osby
05:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tannhaüser by Richard Wagner at the Teatro La Fenice, Venice
11:40
InterMezzo
12:30
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille : Schumann
13:50
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
16:00
Daniel Barenboim conducts Parsifal by Wagner at the Staatsoper, Berlin
20:15
InterMezzo
20:30
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company - Théâtre national de Chaillot
21:30
Borrowed Lights by Tero Saarinen, Boston Camerata
22:45
InterMezzo
23:30
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
00:35
The Sound of New York, Theo Croker
01:05
Steve Coleman & the Council of Balance - La Villette jazz festival
02:15
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
03:35
Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
10:25
Happy birthday Mr Salonen!
12:00
InterMezzo
12:30
Alexandre Bloch and the Orchestre National de Lille: Brahms, Ravel
14:10
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
15:30
InterMezzo
16:30
The Sound of New York, Theo Croker
17:00
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
18:00
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
18:55
InterMezzo
20:30
Don Giovanni by Mozart in Fontainebleau
22:50
InterMezzo
23:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
00:30
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
01:30
Dizzy Gillespie - Brussels 1958
02:05
Kneebody - Jazz a la Villette
03:00
Chassol 'Big Sun' at La Villette Sonique
04:05
InterMezzo