Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
07:06
Danzhou / Danzhou - 90 km.
09:20
M. Davis (Eng) v S. Bingham (Eng).
10:05
Zhendong Fan (Chn) v T. Boll (Ger).
12:45
Zhendong Fan (Chn) v T. Boll (Ger).
13:45
M. Davis (Eng) v S. Bingham (Eng).
15:32
Special Winter Sports.
16:01
Danzhou / Danzhou - 90 km.
17:00
FC Dallas v Sporting Kansas City.
17:59
M. Davis (Eng) v S. Bingham (Eng).
20:53
Novice, pon.
21:00
Zhendong Fan (Chn) v T. Boll (Ger).
22:00
M. Davis (Eng) v S. Bingham (Eng).
23:56
Novice, pon.
02:06
Zhendong Fan (Chn) v T. Boll (Ger).
04:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
06:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
10:00
FMX: Night of the Jumps , CN, prvič
13:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
18:00
FMX: Night of the Jumps , CN, pon.
19:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
19:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
20:30
Nogomet: MLS, pon.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
23:00
Day 34: FC Dallas (USA) - Sporting Kansas City (USA).
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
Nogomet: MLS, pon.
02:00
FMX: Night of the Jumps , CN, pon.
03:00
WRESTLING: SP Budapest, HU, pon.
03:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
04:30
WRESTLING: SP Budapest, HU, pon.
09:30
FMX: Night of the Jumps , CN, pon.
10:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
11:00
WRESTLING: SP Budapest, HU, pon.
12:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
13:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
14:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix in Everett, US, pon.
18:00
Nogomet: MLS, pon.
20:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:30
OI: The Golden Generation, pon.
22:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
23:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
23:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:00
FMX: Night of the Jumps , CN, pon.
02:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Alpine, pon.
03:00
FMX: Night of the Jumps , CN, pon.