Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
07:20
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
08:40
InterMezzo
09:30
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
10:20
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
12:25
InterMezzo
13:00
Youn Sun Nah, Montreal International Jazz Festival
14:05
Hiromi at the Festival International de Jazz de Montréal
15:00
Edmar Castadena at the Festival International de Jazz de Montréal
15:45
InterMezzo
17:00
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
20:10
InterMezzo
21:00
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
22:30
Alexandre Bloch and the Orchestre National de Lille: Brahms, Ravel
00:15
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
01:20
InterMezzo
02:00
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
05:10
InterMezzo
06:00
Youn Sun Nah, Montreal International Jazz Festival
07:05
Hiromi at the Festival International de Jazz de Montréal
08:00
Edmar Castadena at the Festival International de Jazz de Montréal
08:45
InterMezzo
09:30
Puccini's Manon Lescaut at La Monnaie
11:30
InterMezzo
13:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
14:20
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
16:00
InterMezzo
17:00
The Sleeping Beauty by David McAllister, Australian Ballet
19:10
Keith Lockhart and the Orchestre National de Lille: Attahir, Reich, Glass
20:40
InterMezzo
21:00
Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
00:10
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
01:00
InterMezzo
02:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
03:20
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
04:40
InterMezzo
06:00
Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
09:10
InterMezzo
09:30
Tuhan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Beethoven, Schubert
11:10
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse in Peralada: Debussy, Tchaikovsky, Mussorgsky
12:45
InterMezzo
13:00
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
14:30
Alexandre Bloch and the Orchestre National de Lille: Brahms, Ravel
16:15
InterMezzo
17:00
Youn Sun Nah, Montreal International Jazz Festival
18:00
Hiromi at the Festival International de Jazz de Montréal
19:00
Edmar Castadena at the Festival International de Jazz de Montréal
19:45
InterMezzo
21:00
The Sleeping Beauty by David McAllister, Australian Ballet
23:10
InterMezzo
00:00
Hugh Masekela at Paris Jazz Festival
01:00
InterMezzo
02:00
Youn Sun Nah, Montreal International Jazz Festival
03:05
Edmar Castadena at the Festival International de Jazz de Montréal
03:50
Hiromi at the Festival International de Jazz de Montréal
04:50
InterMezzo