Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Pop Corn, Neisha, Ina Shai
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:00
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža
21:15
Regionalne novice 3
21:20
Vpliv digitalizacije na delovno pravo
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Naj viža
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:20
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Tori Tango, koncert
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:00
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš,
09:40
Ustvarjalne iskrice (192), Denarnica sovica
09:50
Napovedujemo
09:55
Videospot dneva
10:00
Popotniške razglednice, Filipini
11:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:30
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Napovedujemo
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2459. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Iz glasbenega arhiva VTV: V pomlad v Smehom, 2. del
21:40
Jutranji pogovori
23:10
Bonton na stopnicah, v dvigalu, pri vratih
23:40
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:00
Videostrani, obvestila