Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Kako se dela elektrika?, otroška oddaja
08:10
Pepelka, gledališka predstava
08:40
Ustvarjalne minute: Petelin, otroška oddaja
09:00
Novosti na knjižnem trgu
09:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
10:00
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
11:00
Cover koncerti, zabavno-glasbena oddaja
12:15
Knapovske zgodbe: dr. Janez Žlak, pogovorna oddaja
13:00
Kljub ljubiteljev prešenovega gledališča, Uroš Smolej, pogovorna oddaja
14:05
Kasaške dirke po Sloveniji: Krško, reportaža
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Mozaik kulture: Z Neptunom v grški restavraciji, predstavitev knjige
15:40
Moč glasbe nas združuje, 1. del zabavno-glasbene prireditve
16:20
Branju prijazne gorenjske občine, reportaža
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Romano them (Romski svet)
18:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
19:00
S pesmijo čez žitna polja, 2. del
20:00
Predstavitev uspehov plesne skupine Linera iz Kranja
20:20
Za vas z dogodkov, družabna kronika
21:05
Projekt Misija: Zeleni koraki, reportaža
21:45
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
22:05
Iz sveta tišine: Preobrazba življenjskega stila, oddaja
22:35
Za vas z dogodkov, 27. oddaja, družabni magazin
23:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
00:00
V Državnem zboru se dogaja, pogovorna oddaja
01:00
Med notami: Siddharta, glasbena oddaja
02:00
Videostrani
08:00
Nagajivček: Voda in biomasa, otroška oddaja
08:45
Lunino kraljestvo, otroška predstava
09:15
Ustvarjalne minute: Balerina snežinka, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5506. informativna oddaja
10:00
Božično novoletni koncert Glasbene šole, oddaja
11:35
Sreda v sredo: Franc Kangler, pogovorna
12:35
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
13:35
Moje pesmi, moje sanje, koncert Tanje Zajc Zupan
15:50
Starodobnik TV
16:50
Mozaik kulture: Z Neptunom v grški restavraciji, predstavitev knjige
17:20
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
18:40
Gorenjska poročila, 5507. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Branju prijazne gorenjske občine, reportaža
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5508. informativna oddaja
22:00
Dorovi pogovori: Ksenija Benedetti, pogovorna oddaja
23:00
Predstavitev uspehov plesne skupine Linera iz Kranja
23:40
Gorenjska poročila, 5509. Informativa oddaja
00:00
61. Prireditev po poteh partizanske Jelovice, reportaža
00:25
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Branju prijazne gorenjske občine, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5510. informativna oddaja
10:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
11:25
Dorovi pogovori: Ksenija Benedetti, pogovorna oddaja
12:20
Videostrani
14:35
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Božično novoletni koncert, 1. del prireditve
15:50
Predstavitev uspehov plesne skupine Linera iz Kranja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Portno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Za vas z dogodkov, družabna kronika
18:40
Gorenjska poročila, 5511. Novoletna voščila, informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Slavnostna akademija ob prazniku Mestne občine Kranj, posnetek prireditve
21:00
Otroška drsalna revija iz Kranja, posnetek novoletne prireditve
21:40
Gorenjska poročila, 5511. Informativna oddaja
22:00
Mozaik kulture: Z Neptunom v grški restavraciji, predstavitev knjige
22:40
61. Prireditev po poteh partizanske Jelovice, reportaža
23:00
Novosti na knjižnem trgu
23:20
Branju prijazne gorenjske občine, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5511. informativna oddaja
00:00
Sreda v sredo: Franc Kangler, pogovorna oddaja
01:00
Baletni večer ob 25-letnici baletnega ustvarjanja Vojke Kokošinek, posnetek
02:05
Videostrani