Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Manon Lescaut by Puccini - Opéra royal de Wallonie
08:05
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
09:10
InterMezzo
09:30
Mozart: Requiem - Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra
11:05
Peter Philips and The Tallis Scholars: Obrecht, Browne, Fayrfax, Gombert
12:45
InterMezzo
13:00
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
14:20
Mozart - Sophie Karthaüser, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
15:25
InterMezzo
17:01
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
18:40
Michel Portal, Jeff Ballard, Kevin Hays - Jazz sous les Pommiers
19:45
Anne Paceo, Circles - Jazz sous les Pommiers
20:25
InterMezzo
21:00
The Nutcracker - Choreography Ben Stevenson, Teatro La Fenice
22:30
Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet, Teatro La Fenice
00:10
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
00:55
InterMezzo
02:00
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
03:40
Anne Paceo, Circles - Jazz sous les Pommiers
04:25
Michel Portal, Jeff Ballard, Kevin Hays - Jazz sous les Pommiers
05:30
InterMezzo
06:00
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
07:20
Mozart - Sophie Karthaüser, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
08:25
InterMezzo
09:30
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
11:25
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
12:40
InterMezzo
13:00
Humperdinck, Gliere, Mendelssohn, Tchaikovsky - Emmanuel Ceysson, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
14:30
Wagner, Mahler, Schumann - Mihoko Fujimura, Orchestre Philharmonique de Liege, Christian Arming
16:00
InterMezzo
17:00
Manon Lescaut by Puccini - Opéra royal de Wallonie
19:05
InterMezzo
21:00
Mendelssohn: A Midsummer's Night Dream - Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
21:50
Lekeu, Shostakovich - Orchestre philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
22:40
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
23:43
InterMezzo
00:00
Renaud Garcia Fons 'Solo' - Au Fil des Voix
00:45
InterMezzo
02:00
The Nutcracker - Choreography Ben Stevenson, Teatro La Fenice
03:30
Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet, Teatro La Fenice
05:10
InterMezzo
06:00
Norma by Bellini - Opéra royal de Wallonie
08:40
InterMezzo
09:30
Ravel, Falla, Enesco - Anima Eterna Brugge, Jos Van Immerseel
11:15
Philippe Herreweghe conducts Bach at the Concertgebouw Brugge
12:30
InterMezzo
13:00
Manon Lescaut by Puccini - Opéra royal de Wallonie
15:05
InterMezzo
17:00
Humperdinck, Gliere, Mendelssohn, Tchaikovsky - Emmanuel Ceysson, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
18:30
Wagner, Mahler, Schumann - Mihoko Fujimura, Orchestre Philharmonique de Liege, Christian Arming
20:00
InterMezzo
21:00
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
22:40
Michel Portal, Jeff Ballard, Kevin Hays - Jazz sous les Pommiers
23:40
Anne Paceo, Circles - Jazz sous les Pommiers
00:25
Émile Parisien & Vincent Peirani - Belle Epoque
01:25
InterMezzo
02:00
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
03:20
Mozart - Sophie Karthaüser, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
04:30
InterMezzo