Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:30
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
Kmetijski razgledi
10:05
Vabimo k ogledu
10:10
2615. VTV magazin regionalni informativni program
10:35
Mednarodni otroški pevski festival Brežice 2018, 2. del
12:05
Festival narodnozabavne glasbe Guštanj 2018, 1. del
13:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
14:20
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Vremenska napoved
18:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Dragan Potočnik- Pesem za sinin drzan
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
NAJ VIŽA, S.O.S. kvintet, Ans. Banovšek
21:15
Napovedujemo
21:20
POP CORN, Nipke, Imset, 7 days in may
22:20
Jutranji pogovori
23:50
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Dragan Potočnik- Pesem za sinin drzan
23:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
2615. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Jutranji pogovori
19:30
Regionalne novice
19:35
Videospot dneva
19:40
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Aleš Šteger- Na kraju zapisano 6:Solovki, Rusija
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Lokalne volitve 2018: KAKO SMO VOLILI?
20:30
Regionalne novice
20:35
20. obletnica skupine Popperkeg
22:15
Napovedujemo
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Aleš Šteger- Na kraju zapisano 6:Solovki, Rusija
23:25
Videospot dneva
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Vabimo k ogledu
10:05
Lokalne volitve 2018: Kako smo volili?
10:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Popotniške razglednice, Milje v srcu
19:00
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Ivo Stropnik- Drevo
19:05
Videospot dneva
19:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2616. VTV magazin, regionalni informativni program
20:25
Dotiki gora, Veliki vrh v Košuti
20:45
Vabimo k ogledu
20:50
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori, 1. del, ponovitev
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Spoznajmo jih … beremo skupaj, Boris A. Novak- Vrtoglavica
23:10
Videospot dneva
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Videostrani, obvestila