Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
08:35
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
09:05
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
09:50
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
10:45
Škotska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:35
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:10
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
15:30
TV Shopping
16:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
17:55
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
20:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
20:25
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
22:30
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
00:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
01:15
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
02:50
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
04:40
Turška liga, ženske... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
07:30
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
12:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
13:15
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
15:15
TV Shopping
15:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:55
Turška liga, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:55
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
19:55
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
22:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
01:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:45
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
08:30
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
10:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
12:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
14:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
15:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
01:15
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.