Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš,
09:40
Ustvarjalne iskrice (218), Peresnica iz filca
10:00
Napovedujemo
10:05
Festival Ptuj 2016, posnetek 1. dela
11:15
Pogledi svetniške skupine DESUS na dogajanje v MO Velenje
11:45
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:15
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža: Navihani muzikanti, Ans. Lojtrca
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Postal bom umetnik
18:40
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2524. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori, 2. del
21:30
Skrbimo za zdravje: Zdravo srce
22:30
Jutranji pogovori
00:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš
09:40
2523. VTV magazin, regionalni informativni program
10:00
Kultura, informativna oddaja
10:05
Pogledi svetniške skupine DESUS na dogajanje v MO Velenje
10:35
2524. VTV magazin, regionalni informativni program
11:00
Kultura, informativna oddaja
11:05
Strpnost - vrednota in pravica
12:05
Večer z Banovški, posnetek koncerta
13:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:00
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (217), Raketa
18:20
Miš maš, Poglejmo v vesolje
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža: Navihani muzikanti, Ans. Lojtrca
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop corn Ines Erbus, GoG's, Samo Sam
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2524. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop corn Ines Erbus, GoG's, Samo Sam
17:55
Napovedujemo
18:00
Pogledi svetniške skupine DESUS na dogajanje v MO Velenje
18:30
Razstava konj slovenske hladnokrvne pasme, reportaža
18:55
Regionalne novice
19:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:25
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Župan z vami, Bojan Borovnik, župan Občine Mislinja
21:00
Regionalne novice
21:05
Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori, 2. del
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:35
Videostrani, obvestila