Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
Ustvarjalne iskrice (204)
10:00
2483. VTV magazin, regionalni informativni program
10:20
Kultura, informativna oddaja
10:25
Napovedujemo
10:30
Strokovnjak svetuje: O zaposlovanju
11:00
2484. VTV magazin, regionalni informativni program
11:20
Kultura, informativna oddaja
11:25
Poslanska pisarna: Ljubo Žnidar, poslanec SDS v DZ RS
12:25
20 let Veselih Štajerk, 2. del koncerta
13:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
14:55
VELENJE: Odprtje prenovljenega smučarsko skakalnega centra in 1. tekma za pokal MOV
16:00
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo, Sam na potovanje?
18:40
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn,
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2484. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop Corn
17:55
Napovedujemo
18:00
Konoplja, čudežno zdravilo?
19:00
Regionalne novice
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Pogovor v studiu
21:00
Regionalne novice
23:00
Iz oddaje Dobro jutro
00:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Pogovor v studiu
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Iz arhiva VTV: Znani obrazi: Bernarda Marovt
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Metulji
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2485. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora: Čelo nad Drago
20:50
Napovedujemo
20:55
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:25
Ptuj 2017, posnetek 1. dela festivala
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila