Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Macbeth by Verdi - Opéra royal de Wallonie-Liege
11:05
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse: Weber, MacMillan, Prokofiev
13:45
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
15:30
InterMezzo
16:30
Il Barbiere di Siviglia by Rossini at the Grand Théâtre de Geneve
19:10
InterMezzo
20:30
Mass B choreography by Béatrice Massin
21:35
Fata Morgana by Béatrice Massin, Compagnie Fetes Galantes
22:05
InterMezzo
23:30
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
00:30
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
01:30
Norma Winstone - EFG London Jazz Festival
02:30
Stanley Cowell Quartet at Zinc Bar (New York)
03:25
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
04:15
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tugan Sokhiev conducts Berlioz's Requiem at the Bolshoi Theater
10:10
From the Capitole to the Bolshoi
10:25
Erik Truffaz Quartet feat. Nya - Festival International de Jazz de Montréal
11:55
InterMezzo
12:30
La Senna Festeggiante by Vivaldi
13:45
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
14:50
InterMezzo
16:30
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
17:25
Lisa Simone - Jazz in Marciac
18:20
China Moses - Alfa Jazz Fest
19:30
InterMezzo
20:30
Le Nozze di Figaro by Mozart
23:15
InterMezzo
23:30
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
00:30
Jaimeo Brown 'Transcendence' at Zinc Bar (New York)
01:30
Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz and Dan Berglund - EFG London Jazz Festival
02:40
Bennie Maupin Quartet - Roma Jazz Festival
03:40
Lau - EFG London Jazz Festival
04:45
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Madrigals (Book VII) by Monteverdi - Les Arts Florissants
10:45
InterMezzo
12:30
Don Giovanni by Mozart at Teatro La Fenice
15:30
InterMezzo
16:30
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland - Bergen Festival
17:30
Les Dissonances - Beethoven, Stravinsky
18:55
InterMezzo
20:30
Con Brio - Jazz a Vienne
21:55
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
22:55
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
23:50
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
00:45
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding - Jazz a Vienne
01:40
Henry Butler solo - Zinc Bar (New York)
02:35
Lisa Simone - Jazz in Marciac
03:35
Carte blanche to Henri Texier - Jazz in Marciac
04:30
InterMezzo