Italijanske TV

Ostale TV

SK 3 HD
07:15
Championship je drugo najmočnejše ligaško tekmovanje v Angliji. V njem nastopa 24 klubov, ki si v 46. krogih skušajo priigrati dve izmed treh vozovnic, ki neposredno vodijo v Premier ligo. Zadnjega potnika med elito dobimo po »playoffu«, v katerega se uvrstijo moštva uvrščena od 3. do 6. mesta po rednem delu
09:00
TV Shopping
09:30
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba sta madridski Real in Barcelona. Skupaj sta ligo osvojila kar 55 krat. Zadnji naslov je romal v roke Barcelone
11:20
Teniško dogajanje je vsak teden izjemno zanimivo. Veliko je turnirjev in veliko tekem. Če ste kakšno zamudili, ne skrbite, za vas skrbi ATP s svojo tedensko oddajo
12:00
14:00
Zanimiva oddaja o največjih športnih dogodkih na svetu iz drugega zornega kota
14:30
TV Shopping
15:15
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League je najbolj gledana nogometna liga na svetu. Aktualni prvaki so nogometaši Leicestra
17:30
19:30
Zanimiva oddaja o zadnjih novostih iz sveta avtomobilizma
20:00
Atraktivna serija Nascar se nadaljuje z dirko v Tennesseju. Kdo bo najhitrejši na tamkajšnjem ovalu?
23:30
Pregled dnevnega dogajanja v ligi NBA
23:45
Pred nami je drugi letošnji prvenstveni El Clasico, na katerem bomo morda že dobili odgovor na vprašanje, kdo bo letos najboljši v španski La ligi. Real je v manjši prednosti in ne potrebuje tri točke tako nujno kot Barcelona. Galaktiki s Cristianom Ronaldom ali Katalonci z Lionelom Messijem?
01:35
Celtic je v zadnjih letih vladar škotskega nogometa in na domači sceni nima pravega konkurenta, kar seveda močno skeli vse navijače Rangersa. Če slednjemu v prvenstvu ni uspelo resneje ogroziti večnih rivalov, mu lahko preprečijo vsaj slavje v škotskem pokalnem tekmovanju. Bo Rangersom uspelo ali bo Celtic slavil novo sladko zmago nad mestnimi rivali?
03:25
Fed Cup so prvič izpeljali že leta 1963, ko so s premierno izvedbo obeležili pol stoletja delovanja mednarodne teniške zveze. Naslov branijo Čehinje, s 17 naslovi pa so najuspešnejše Američanke. Kdo bo boljši na obračunu med ZDA in branilkami naslova?
05:15
Posebna oddaja klubske televizije Barcelone o Luisu Enriqueju, ki je v Kataloniji blestel kot igralec in kot trener
21:00
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 79 od skupnih 81 naslovov je osvojila t