Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Kaj prinaša Zakon o vajeniškem sistemu?
11:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:35
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike! Gremo na zlet
18:35
Videospot dneva
18:40
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2450. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora: Ravenska Kočna
20:50
Ponarejevalec, črna komedija
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - dotiki gora - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
2450. VTV magazin, regionalni informativni program
10:20
Kultura, informativna oddaja
10:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
10:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (188)
18:20
Žogarija 11, Dobrovo
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
generalmajor Ladislav Lipič, predsednik ZVVS
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop Corn
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Pop Corn
11:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:35
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža
21:15
Regionalne novice 3
21:20
Bonton, Poljubljanje, vikanje, tikanje
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:25
Videostrani, obvestila