Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
10:35
Dornavski cigani, dokumentarni film
10:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:45
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Mravljice in mravljinčki
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2460. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora: Slapovi v Peklu
20:50
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:20
Pustni karneval na Ptuju
23:05
Iz oddaje Dobro jutro
00:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
2460. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:45
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (193),
18:20
Žogarija
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:05
Napovedujemo
21:10
Pop Corn, Radio Mondo, Hamo& Tribute 2 love
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Pop Corn, Radio Mondo, Hamo& Tribute 2 love
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:00
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Otroški program
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Ans. Naveza, Zvita feltna
21:15
Regionalne novice 3
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:25
Videostrani, obvestila