Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Poglejmo v vesolje
09:40
2476. VTV magazin, regionalni informativni program
10:00
Kultura, informativna oddaja
10:05
Strokovnjak svetuje: Delovno pravo
10:35
2477. VTV magazin, regionalni informativni program
10:55
Kultura, informativna oddaja
11:00
Gost: Jaka Bitenc
12:00
Koncert ans. Štrk, posnetek 2. dela
13:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
14:25
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo, Si pripravljen na maturo?
18:40
Ustvarjalne iskrice (200), Vesele žogice
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn: TheWet
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:20
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Šola rolanja
09:40
O kravi, ki je lajala v luno, gledališka predstava Vrtca Velenje
10:00
Napovedujemo
10:05
2477. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Kaj je bonton?
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Revija zmagovalcev narodno-zabavnih ansamblov, posnetek 1. dela iz Vinske Gore
21:05
Strokovnjak svetuje: Delovno pravo
21:35
Iz arhiva VTV: 50 zvezd za otroke, 6. del
22:25
MINISTRSKI STOL, Milojka Kolar Celarc, ministrica za zdravje, ponovitev
23:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Mojca in medvedek Jaka, Regratove lučke
09:45
Miš maš, Kako so nastala jezera v Šaleški dolini
10:30
Napovedujemo
10:35
Revija zmagovalcev narodno-zabavnih ansamblov, posnetek 1. dela iz Vinske Gore
11:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:25
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Ustvarjajmo s fimo maso
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Koncert ans. Franca Miheliča, ponovitev
22:00
Napovedujemo
22:05
V Ljubljano jo dajmo, gledališka igra festivala Studenec
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:00
Videostrani, obvestila