Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje, Nalezljive bolezni in cepljenja
11:00
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nace Apšner - kitara (124)
18:50
Miš maš, Moje telo
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, ans Petka, Topliška pomlad
21:15
Regionalne novice
21:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu (julij 2019)
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nace Apšner - kitara (124)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
11:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Blaž Pogorevc - kitara (125)
18:50
Miš maš, Moje prvo berilo
19:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Milje v srcu
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Ritem planet, Mary Rose
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Blaž Pogorevc - kitara (125)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Kaj jedo kunci?
09:40
Jutranji pogovori 1
10:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:00
Videostrani, obvestila
18:40
Napovedujemo
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nives Gošnjak - kitara (126)
18:50
Melje, melje mlinček, gledališka predstava Vrtca Velenje
19:15
Ustvarjalne iskrice: Stojalo za uhane (191)
19:30
Dotiki gora: Everest 1979 - 40 let vzpona po zahodnem grebenu
19:45
Vrtnarski kotiček
19:55
Napovedujemo
20:00
Novice tega tedna
20:20
Koncert Marka Škugorja, posnetek 2. dela
21:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nives Gošnjak - kitara (126)
21:30
Lepo je biti muzikant, gledališka predstava iz Poletnega gledališča Studenec
23:10
Videospot dneva
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program