Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Aktualno
11:05
Pop Corn
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2492. VTV magazin, regionalni informativni program
17:20
Kultura, informativna oddaja
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:25
Regionalne novice
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža
21:15
Regionalne novice
21:20
Strokovnjak svetuje
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:20
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Naj viža
11:20
Strokovnjak svetuje
11:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:15
Videospot dneva
12:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2493. VTV magazin, regionalni informativni program
17:20
Kultura, informativna oddaja
17:25
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Vurberk 2016, ponovitev 2. dela festivala
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš
09:40
Ustvarjalne iskrice (209), Pohajkovalka iz majice
10:00
Napovedujemo
10:05
Videospot dneva
10:10
Popotniške razglednice, Indonezija
11:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:40
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža
17:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Žogarija 7
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Novice tega tedna
20:20
Jutranji pogovori
21:50
Po Slakovi poti, posnetek 1.dela koncerta
23:00
Strokovnjak svetuje, Trendi v kadrovanju
23:30
Pet prijateljev na razpotju Evropskega parlamenta (4)
00:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:25
Videostrani, obvestila