Nemški pokal - 1/2 finale: Bayern (M) - Borussia (D)
10:15
TV Shopping
11:00
Barcelona že od leta 1899 gosti teniški turnir, ki je eden izmed najbolj popularnih med teniškimi navdušenci. Katalonsko sonce, najboljši tenisači sveta in rdeči pesek na progamih Sportkluba od 24. aprila dalje
18:00
ACH Volley in Calcit se bosta še tretjič zapored pomerila v finalu državnega prvenstva. Vnovič so favoriti oranćni zmaji, toda Kamničani so že v pokalnem finalu dokazali, da imajo recept za aktualne prvake. Ne glede na vse, bo finale v vlogi favorita zače
20:30
NBA Live
21:00
Premier League je profesionalna nogometna liga v Angliji. V njej nastopa 20 klubov, ki se od avgusta do maja borijo za naslov prvaka. Večina tekem je odigranih ob sobotah in nedeljah popoldan, preostalih nekaj krogov pa med tednom zvečer. Premier League j
03:30
Liga NBA velja za najboljše košarkarsko tekmovanje na svetu, v katerem se merijo najboljši košarkarji. V ligi, ki je bila ustanovljena 6. junija 1946 v New Yorku, nastopa 30 ekip, ena od teh je kanadska. S 17 naslovi za najuspešnejšo ekipo tekmovanja v zg
20:15
Redni del Evrolige je prinesel veliko akcije in atraktivnih potez, v izločilnih bojih pa lahko pričakujemo še več zanimivega dogajanja. Na zaključnem turnirju je dovolj prostora le za štiri ekipe - najboljše in najmočnejše
13:00
Scottish Premiership je novoustanovljeno najelitnejše klubsko nogometno tekmovanje na Škotskem. Formirano je bilo julija 2013 po ukinitvi Scottish Premier league. V njem nastopa 12 klubov, ki v 38. krogih odločajo o tem, kdo bo osvojil naslov državnega pr
15:00
15:30
TV Shopping
16:15
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba