Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Tuševa kuharska zvezda, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5364. informativna oddaja
10:00
Med notami: Siddharta, glasbena oddaja
11:00
Za vas z dogodkov – maj 2017, družabni magazin
12:00
Videostrani
14:55
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sreda v sredo: Karmen Lebe Grajf, pogovorna oddaja
18:00
Turistični AS-i, 13. oddaja
18:25
Ustvarjalne minute: Štampiljke, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5365. informativna oddaja
19:00
Kulturna mavrica Jesenic 2016, posnetek
19:30
Otroški parlament v Kranju 2017, reportaža
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Top music, glasbena oddaja
21:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
21:30
Iz sveta tišine: Kuharska delavnica v Zagrebu, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5365. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Veliki žagar na reki Savi, dokumentarni film
23:25
Monitor TV, oddaja o računalništvu
23:40
Gorenjska poročila, 5365. informativna oddaja
00:00
Pogled: Dr. Božo Predalič, pogovorna oddaja
00:55
Ujemi sanje!, zabavno-glasbena oddaja
02:25
Videostrani
08:00
Plesna revija zasavskih glasbenih šol 2017, 2. del prireditve
08:25
Koliko je ura?, lutkovna predstava
08:55
Festival čokolade v Radovljici 2017, reportaža
09:20
Otroški parlament v Kranju 2017, reportaža
09:30
Ustvarjalne minute: Telefon, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5365. informativna oddaja
10:00
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Polona Vetrih, pogovorna oddaja
11:00
Harmonikarski koncert Glasbene šole Zagorje, posnetek
12:45
Pogled: Francija, pogovorna oddaja
13:40
The Fool Cool orchestra & Vlatko Stefanovski, posnetek
14:55
Kasaške dirke po Sloveniji: Komenda, 4. oddaja
15:55
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Ali ste vedeli o Sloveniji?, izobraževalna oddaja
16:10
Lonček, kuhaj!, kulinarična oddaja
16:20
Zvone Šeruga: Moja Afrika, 5. del potopisne serije
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Županov tek okrog Brda 2017, reportaža
18:25
Ustvarjalne minute: Prijazni dinozaver, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5365. informativna oddaja
19:00
Veliki žagar na reki Savi, dokumentarni film
19:20
Evropska vas na Linhartovem trgu 2017, reportaža
19:35
Čira čara, otroška oddaja
19:40
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Akademija Radi imamo domače v Škofji Loki, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5365. informativna oddaja
22:00
Mednarodni dnevi mineralov, fosilov in okolja v Tržiču 2017, reportaža
22:30
Med notami: Koala Voice, glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5365. informativna oddaja
00:00
Pogled: Dr. Andreja Valič Zver, pogovorna oddaja
00:55
Top music, glasbena oddaja
01:55
Videostrani
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek prireditve
08:40
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:05
Mladi na razpotju: Jernej Pangeršič, mladinska oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5361. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Vpliv sonca na kožo, izobraževalna oddaja
11:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
12:00
Sreda v sredo: Karmen Lebe Grajf, pogovorna oddaja
13:00
Prvomajsko praznovanje na Sv. Joštu nad Kranjem 2017, reportaža
13:20
Odkritje plošče v spomin na Bohuslava Lavičko v Tržiču, reportaža
13:30
Onkraj Mure, dokumentarna oddaja
14:25
Med notami: Koala Voice, glasbena oddaja
15:30
Mednarodni dnevi mineralov, fosilov in okolja v Tržiču 2017, reportaža
16:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:30
Pogled: Dr. Andreja Valič Zver, pogovorna oddaja
18:25
Akademija Radi imamo domače v Škofji Loki, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5362. informativna oddaja
19:00
Plesna revija zasavskih glasbenih šol 2017, 2. del prireditve
19:30
Koliko je ura?, lutkovna predstava
20:05
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Tuševa kuharska zvezda, reportaža
21:45
Gorenjska poročila, 5363. informativna oddaja
22:05
Dorovi pogovori: Marta Kos Marko, pogovorna oddaja
22:55
Monitor TV, oddaja o računalništvu
23:05
Turistični AS-i, 13. oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5364. informativna oddaja
00:00
Mozaik kulture: Pentalogija o grofih in knezih Celjskih, 2. del oddaje
00:30
Jazz Zagorje: Katja Šulc, glasbena oddaja
01:55
Videostrani