Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Cool knjiga
09:40
Ustvarjalne iskrice (208), Zapestnica iz kravate
10:00
Napovedujemo
10:05
Videospot dneva
10:10
Popotniške razglednice, Maroko
11:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:40
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža, Ans. Pik, Ans. Zeme
17:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2490. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
V pomlad s smehom,2. del
21:35
Jutranji pogovori
23:05
Pet prijateljev na razpotju Evropskega parlamenta (3)
23:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:05
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Cool knjiga
09:40
Ustvarjalne iskrice (207), Jedilnik
10:00
2491. VTV magazin, regionalni informativni program
10:20
Kultura, informativna oddaja
10:25
Napovedujemo
10:30
2492. VTV magazin, regionalni informativni program
10:50
Kultura, informativna oddaja
10:55
Pogledi svetniške skupine SDS na dogajanje v MO Velenje
11:10
Vurberk 2016, ponovitev 1. dela festivala
12:20
Župan z vami: Martin Brecl, župan Občine Dobrna
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Skrbimo za zdravje
15:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Flip flop
18:40
Žogarija (6), Podstavki za kozarce
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Ans. Pik, Ans. Zeme
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn, Zvita feltna
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2492. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop Corn, Zvita feltna
17:55
Napovedujemo
18:00
Pet prijateljev na razpotju Evropskega parlamenta (4)
18:30
Regionalne novice
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Pogovor z županom MO Velenje Bojanom Kontičem
20:30
Družina Hlebanja, dokumentarni film o družini iz Sao Paola v Braziliji
21:00
Regionalne novice
21:05
V pomlad s smehom, 2. del
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila