Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Telefon, otroška oddaja
09:30
Poletne spominčice: Slovesnost ob 50-letnici Kranjskih vrtcev, reportaža
10:00
Večer s Silvom in Andražem Terškom v tržiški knjižnici, pogovorna oddaja
11:00
Za vas z dogodkov – julij 2017, družabni magazin
12:00
Videostrani
14:00
Dorovi pogovori: Valentina Smej Novak, pogovorna oddaja
14:55
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
16:20
Živimo zdravo? Živeti zdravo!, športno-rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sreda v sredo: Dr. Anže Logar, pogovorna oddaja
18:00
Turistični AS-i, oddaja o turizmu
18:30
Ustvarjalne minute: Sova Oka, otroška oddaja
18:40
Poletne spominčice: 70 let ekonomskega izobraževanja v Kranju, reportaža
19:00
Zasavski humanitarni tek 2017, reportaža
19:35
Čira čara, otroška oddaja
19:40
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Top music, glasbena oddaja
21:00
Uživajmo, oddaja o turizmu
21:35
Poletne spominčice: 20 let Višje strokovne šole za gostinstvo in turizem Bled, reportaža
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Občina Dobrepolje v pričakovanju novega vrtca, reportaža
23:25
Poletne spominčice: Spominska slovesnost v Dražgošah 2017, reportaža
00:00
Pogled: Dr. Andrej Umek in Primož Jelševar, pogovorna oddaja
01:00
Ujemi sanje!, zabavno-glasbena oddaja
02:30
Videostrani
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 3. del glasbene prireditve
08:30
Sapramiška, otroška predstava
09:00
Kulturna mavrica Jesenic 2017, reportaža
09:30
Ustvarjalne minute: Lovilec sanj, otroška oddaja
09:40
Poletne spominčice: Povezani s srcem za Gorenjsko 2016, reportaža
10:00
Klub ljubiteljev Prešernovega gledališča: Uroš Smolej, pogovorna oddaja
11:00
Koncert Tamburaškega orkestra Hrvaške radiotelevizije, posnetek
12:40
Knapovske zgodbe: Aleš in Ivan Berger, pogovorna oddaja
13:45
Razstava src, predstava mariborskega Sončka
14:40
Občina Dobrepolje v pričakovanju novega vrtca, reportaža
15:00
Kasaške dirke po Sloveniji: Ljutomer, 8. oddaja
16:00
Iz sveta tišine, oddaja o življenju gluhih in naglušnih Izzivi vključevanja študentov s posebnimi potrebami na trg dela, reportaža
16:05
Igraj se z mano večkrat, reportaža
16:10
Gluhi košarkarji pred odhodom na olimpijske igre, reportaža
16:30
Mozaik kulture: Knjiga in film o Mussoliniju, dokumentarna oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Ekonagajivček: Živali v jamah, otroška oddaja
18:20
Ustvarjalne minute: Prijazni dinozaver, otroška oddaja
18:30
Poletne spominčice: Slovesnost ob 50-letnici Kranjskih vrtcev, reportaža
19:00
70 let PGD Jože Starič Golnik, reportaža
19:35
Projekt: Misija Zeleni koraki, reportaža
19:45
Pravljične minute za najmlajše
20:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:35
Poletne spominčice: Podelitev priznanj najboljšim in najbolj obetavnim športnikom Tržiča 2017, reportaža
22:00
ABCD, za varno in udobno mobilnost
22:30
Med notami: Siddharta, glasbena oddaja
23:40
Poletne spominčice: Prvomajsko praznovanje na Sv. Joštu nad Kranjem 2017, reportaža
00:00
Naj pesem ETV 2017, glasbena oddaja
00:50
Top music, glasbena oddaja
01:50
Videostrani
08:00
Koncert godalnega orkestra Glasbene šole Zagorje 2016, posnetek
08:55
Ekonagajivček: Živali v jamah, otroška oddaja
09:15
Ustvarjalne minute: Prijazni dinozaver, otroška oddaja
09:25
Poletne spominčice: Spominska slovesnost v Dražgošah 2017, reportaža
10:00
Skrbimo za zdravje: Nalezljive bolezni, izobraževalna oddaja
11:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
12:00
Sreda v sredo: Dr. Anže Logar, pogovorna oddaja
13:00
Varna pot ob regionalni cesti Bled – Pokljuka, reportaža
13:10
Recesija, komedija v treh dejanjih
14:45
Med notami: Siddharta, glasbena oddaja
15:40
ABCD, za varno in udobno mobilnost
16:10
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:40
Naj pesem ETV 2017, glasbena oddaja
18:35
Poletne spominčice: Predstavitev Razvojne agencije Gorenjske - BSC Kranj, reportaža
19:00
Blejski zlati mikrofonček, 3. del glasbene prireditve
19:30
Sapramiška, otroška predstava
20:05
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Odkritje plošče v spomin na Bohuslava Lavičko v Tržiču, reportaža
21:45
Poletne spominčice: Slovesnost ob 40-letnici društva Sonček v Kranju, reportaža
22:05
Dorovi pogovori: Dejan Zavec, pogovorna oddaja
22:55
Turistični AS-i, oddaja o turizmu
23:30
Poletne spominčice: Juriš na Vršič 2016, reportaža
00:05
Mozaik kulture: 34. Festival Radovljica, dokumentarna oddaja
00:40
Baletni večer: Trnuljčica, posnetek nastopa Baletnega oddelka Glasbene šole Zagorje
01:45
Videostrani